Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Манна каша в мультиварці Панасонік

найсмачніша каша з дитинства – це манна. І нехай хтось не любив її в садку, вже в дорослому віці розуміє, що вона була найулюбленішою і корисною кашею в дитячому саду. Щоб приготувати собі смачний і багатьма забутий сніданок досить включити мультиварки Panasonic.

Якщо дуже потрібно манна каша стане прекрасним сніданком, подбає про це диво каструлька. В мультиварці є відкладений старт, програма, яка дозволить продукти покласти ввечері, а кашу, причому гарячу, отримати вранці. Отже, пропонуємо простий рецепт манної каші в мультиварці Панасонік.

Склад:

  • мультистакан манної крупи;
  • сіль;
  • п'ять ложок цукру;
  • шматочок вершкового масла;
  • п'ять мультистаканов молока;
  • півтора мультистакана води.

Приготування манної каші в мультиварці Панасонік

В чашу мультиварки складаємо сухі компоненти. Краї чаші змащуємо вершковим маслом і, нарізавши його на шматочки, кладемо в каструлю.

З'єднуємо молоко і воду, доливаємо в ємність. Добре перемішуємо, щоб не було грудкою, інакше каша вийде невдалою. Власне ось і весь процес підготовки продуктів.

Тепер, вибираємо функцію «молочна каша/ каша/рис на пару», встановлюємо час варіння 30 хвилин (цього цілком достатньо) і натискаємо кнопку початку готування. Вимикаємо прилад після звукового сигналу, якщо це зробити не вдалося, мультиварка буде підігрівати страва до приходу господарів, дозволивши насолодитися смачною і гарячої манною кашею, приготовленою в мультиварці Панасонік в будь-який час.