Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Рецепти в мультиварці » Рецепти для мультиварки Панасонік » Рисова молочна каша в мультиварці Панасонік

Рисова молочна каша в мультиварці Панасонік

Пропонуємо вам ось такий рецепт молочної каші в мультиварки panasonic

Склад:

- 1 мультистакан круглого рису;

- 0,5 літра топленого молока;

- 0,5 літра води;

- 1 чайна ложка солі;

- 2 столові ложки цукрового піску.

Як приготувати молочну рисову кашу в мультиварці Панасонік

1. У каструлю вливаємо пряжене молоко, воду, засипаємо промитий рис.

2. Додаємо цукор і сіль, все ретельно перемішуємо.
На цьому етапі у новачків, хто вперше пробує варити кашу в новенькій мультиварці Панасонік, може виникнути сильне сумнів у правильності співвідношення продуктів в рецепті. Справа в тому, що кількість крупи здається настільки малим по відношенню до обсягу рідини, що виникає питання, чи немає в рецепті помилки. Смію вас запевнити, що помилки немає. Сміливо продовжуйте варити кашу за цим рецептом, і ви самі в цьому переконаєтеся.

3. Якщо варимо кашу без відкладеного старту, включаємо мультиварку на режим «Молочна каша» і йдемо гуляти або займатися своїми справами. Кришку під час роботи режиму «Молочна каша» не відкривають, бо інакше мультиварка скине всі налаштування і почне відлік часу спочатку.

4. По закінченні автоматичного режиму (приблизно через годину), пролунає сигнал, який повідомляє про те, що каша готова і мультиварка переключиться на режим «Підігрів».

5. Але... не поспішайте вимикати агрегат. Тепер потрібно відкрити мультиварку, з жахом переконатися, що каша не вийшла, тому що крупа і молоко плавають все ще окремо. Без паніки! Ретельно перемішуємо вміст чаші і знову закриваємо кришку. Залишаємо кашу на режимі «Підігрів» ще мінімум на 40 хвилин.

6. На цьому етапі можна додати будь-які додаткові інгредієнти, які ви любите, наприклад, дрібно порізану курагу, чорнослив, інжир.

7. І ось тільки після закінчення цих додаткових 40 хвилин, ви отримуєте на виході добре разварившуюся, неймовірно красиву і смачну рисову кашу на топленому молоці!