Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Молочна каша в мультиварці Поларіс

Чим зручна мультиварка? Тим, що з неї ніколи не втече молочна каша, до того ж можна назавжди забути про пригорающей каструлі.

Готується смачна молочна каша в мультиварці Поларіс за даним рецептом простіше простого.

Час приготування каші займає годину, для цього існує спеціальна програма в мультиварці Поларіс «Суп/каша» або «Молочна каша».

Ось список інгредієнтів, які будуть необхідні для створення дуже смачною та корисною молочної каші. До речі молоко можна розбавляти водою, а можна додавати в чистому вигляді, в пост для каші підійде вода.

  • Половинка склянки крупи, з якої буде складатися каша (мається на увазі склянку, що йде в комплекті з мультиваркою).
  • Півтори склянки води (все того ж, мультиварочного).
  • Дві склянки молока (мається на увазі склянку з мультиварки).

Приготування молочної каші в мультиварці Поларіс

Всі інгредієнти з'єднуються в чашу мультиварки, при необхідності додається цукор і сіль. Каша виходить середньої густоти, для більш рідкої можна збільшити обсяг молока або води, а для більш густий відповідно зменшити.

Масло краще додати вже після приготування, щоб вийшло ще смачніше. Також замість масла можна використовувати шматочки свіжих фруктів або ягід (можна спробувати з розпареними сухофруктами).

до Речі,в якості ради. При приготуванні молочної каші в мультиварці polaris на всяк випадок обідок чаші можна змастити шматочком вершкового масла – це робиться для того, щоб каша не втекла. Але це на всяк випадок.

Прекрасною функцією у мультиварки є відкладений старт. Це коли продукти засипаються зараз,готуються, наприклад, через 8-10 годин. Тобто можна покласти ввечері, а їсти найсвіжішого, тільки приготовлену кашу вранці. Дуже ситний і правильний сніданок для тих, хто турбується про своє здоров'я.