Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Манна каша в мультиварці Редмонд

Смачна, ніжна і солодка манна каша порадує вашого малюка. Приготування цієї каші в мультиварці не займе багато часу, а прекрасний аромат і пам'ять про дитинство змусять поласувати цим простим стравою навіть дорослих.

Простота приготування каші і термін варіння дозволить ні про що не турбуватися і займатися своїми справами. Найприємніше – це те, що манна каша в мультиварці Редмонд не втече і не пригорить, що дозволяє заощадити час на прибирання плити і миття каструль. Отже.

Склад:

  • півсклянки манки (мається на увазі мультистакан);
  • три мультичашки молока;
  • півтори мультичашки води;
  • щіпка солі;
  • цукор за смаком (для дітей зазвичай сахарят більше);
  • масло.

Приготування манної каші в мультиварці Редмонд

Спочатку в чашу мультиварки кладуть всі сухі компоненти. Якщо любите кашу густу, манки можна додати, але не більше однієї-двох ложок. Якщо любите рідкіше, то одну-дві ложки крупи відберіть.

Деякі господині змащують чашу мультиварки маслом, за їх словами, це не дозволить молоку втекти. Однак як показуємо практика, навіть якщо цього не робити, молоко практично ніколи не тікає (бувають деякі винятки, але це один-два випадки).

Але продовжимо. В сухі компоненти заливаємо молоко і воду (до речі, при бажанні можна зробити манку тільки на молоці) і розмішуємо. Рідина краще наливати поступово і постійно заважати суміш, щоб мінімізувати освітою грудок у майбутньої каші.

Далі закриваємо прилад і вибираємо функцію «молочна каша/молочний суп» – це оптимальні програми для приготування манної каші в мультиварці Редмонд. Тривалість готування часто встановлена самим виробником, тому вам залишиться тільки дочекатися сигналу про кінці готування. Після цього кашу можна покласти кількість масла, яке необхідно і через пару хвилин пригощалися смачним обідом, сніданком або вечерею.