Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Пшенична каша в мультиварці Редмонд

Пшенична каша має властивість пригорати або «тікати», якщо її готуєш на плиті, а все тому, що вона вже дуже піниться. Проте господині не залишають спроб її приготувати, адже вона дуже смачна і корисна. Але сьогодні пшеничну кашу з успіхом можна зварити мультиварці:без підгоряння, без патьоків на каструлі і без брудної печі. Якщо ви ще не знаєте, як приготувати цю крупу, ось наш рецепт пшеничної каші в мультиварці Редмонд.

Склад:

  • стакан пшеничної крупи;
  • чотири склянки води;
  • сіль;
  • масло за смаком.

Приготування пшеничної каші в мультиварці Редмонд

Одразу варто зазначити, що слово «стакан» передбачає мультиварочную ємність, яка завжди йде в комплекті. Він менше ніж звичайний стакан і дорівнює приблизно 180 мл Тому не переплутайте, інакше можна зіпсувати клапан мультиварки.

Отже, крупу дуже добре миємо, видаляючи сміття і добиваємося прозорої води. Потім перекладаємо кашу в ємність мультиварки. Додайте сіль і улюблені спеції (можна ввести сушений базилік або будь-яку іншу ароматну спецію), ретельно перемішуємо, щоб суміш як можна краще розподілилася по крупі.

Вливаємо зазначений обсяг води, до речі, вона може бути гарячою, щоб рідина швидше закипіла, знову перемішуємо.

Тепер чергу визначитися з режимом, найоптимальніший для готування – це «молочна каша/гречка», можна також вибрати «швидка готування/крупа». Готується пшенична каша в мультиварці Redmond одну годину.

Після звукового сигналу, в кашу додаємо масло, якщо вона вийшла занадто рідка, тоді ставимо каструлю режим «підігрів» на 20 хвилин і все готово.

Пшенична крупа подається як з м'ясним гарніром, так і з овочевим, також її можна подавати з цукром.