Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Горохова каша в мультиварці Редмонд

По стандартному рецептом горох потрібно замочувати на певний час. Але оскільки буде готуватися горохова каша в мультиварці Редмонд, то цю процедуру проводити не потрібно. Так як горох без попереднього замочування швидше розваритися, то в підсумку перетворитися на смачну кашку.

Склад:

- Горох сухий  – 800 грам;

- Вода – 4 склянки;

- Вершкове масло;

- Сіль – за смаком.

Приготування горохової каші в мультиварці Редмонд

1. Спочатку добре промиваємо кілька разів горох під простою водою. І можна відразу засипати його в чашу мультиварки.

2. Потім у чашу наливаємо воду, але тільки гарячу. Води потрібно рівно стільки, щоб вона покрила повністю горох на пару сантиметрів. Туди ж додаємо сіль за смаком.

3. Закриваємо кришку мультиварки, і включаємо програму "Гасіння". Час приготування приблизно 2 години, може не багато більше. По закінченню часу необхідно перевірити кашу на готовність, за необхідності поставити ще на кілька хвилин до повного приготування.

4. Як тільки горохова каша приготується, даємо їй трохи часу, щоб охолола. Потім викладаємо горохову кашу в тарілку зверху кладемо кілька шматочків вершкового масла, і подаємо до столу.

Тут каша може виступати і як гарнір і як окрему страву. Хто як любить.

Якщо ви хочете насолоджуватися смачною і корисною кашею, то приготувати її в мультиварці redmond простіше, ніж на будь плиті.

Всі приємного апетиту!