Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Молочна манна каша в мультиварці Вітесс

У цій статті розглянемо один з безлічі рецептів молочної каші. Приготуємо молочну манну кашу в мультиварці Вітесс. Вона чудово допоможе нам впоратися з приготуванням улюбленої молочної каші швидко і без особливих турбот. Така каша чудово підійде на сніданок вашій дитині, адже вона і поживна, корисна і головне смачна.

Інгредієнти:

- Свіже молоко – 3 склянки;

- Вода – 1 склянка;

- Крупа манна – 0,5 склянки;

- Цукор – 3 столові ложки;

- Сіль – 0,5 чайної ложки;

- Вершкове масло – 40 грам.

Приготування:

1. У чашу мультиварки необхідно засипати потрібну кількість манної крупи. Туди ж засипаємо цукор 3 столові ложки, сіль, і маленький шматочок вершкового масла.

2. В крупу манну заливаємо три склянки молока, тільки холодного підігрівати його не потрібно. Не забуваємо і про воду, 1 склянки буде більш ніж достатньо. Всі інгредієнти, які знаходяться в чаші, добре перемішуємо до отримання однорідної консистенції.

3. Закриваємо кришку мультиварки vitesse, встановлюємо режим "Гасіння", таймер налаштовуємо на 30 хвилин.

4. Як тільки час закінчитися мультиварка дасть сигнал. Відкриваємо кришку і перемішуємо отриману кашу лопаткою, даємо трохи часу охолонути. Потім розливаємо по тарілках і зверху кладемо невеликий шматочок вершкового масла. Це робиться для того, щоб каша була ще більш ніжною.

Ось такий простий і смачний рецепт. Молочна каша в мультиварці Вітесс вийдуть дуже смачною, при цьому процес не займе у вас багато часу.

Приємного всім апетиту!