Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Страви з палтуса

Кулінарні рецепти » Риба » Страви з палтуса
Палтус або "морський язик" зовні схожий на камбалу і так само має плоске тіло з очима на одній стороні. Ця риба може досягати гігантських розмірів до 5 метрів, це залежить від його виду, до речі кажучи, деякі з них занесені в Червону книгу. Хоча палтус і вважається делікатесом, він дуже жирний, тому протипоказаний людям з проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту та хворим на гепатит. Дуже гарні страви з палтуса в копченому вигляді або смаженому.


Рецепти:


З'ївши на вечерю, обід або сніданок стейк з білої риби ви отримаєте масу задоволення, ситість і неймовірний прилив енергії. Тому що будь-яка біла риба відрізняється від м'яса тварин великим вмістом білка, який не містить шкідливих жирів. В такій рибі багато корисних вітамінів, мікроелементів і макроелементів. Вони легко засвоюються організмом людини і сприяють поліпшенню імунітету.

Чудова страва швидкого приготування з риби і овочів. Ніжні шматочки палтуса, просочені овочевим соком, спеціями і вином, припадуть до смаку всім любителям рибки. Мінімум інгредієнтів максимум задоволення! Готуємо страву палтус з овочами!