Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Оформляємо новорічний стіл: 7 оригінальних ідей святковий свічок

Оформляємо новорічний стіл: 7 оригінальних ідей святковий свічок

Якщо ви все ще чекаєте, коли у вашому місті випаде сніг, або просто досі не відчуваєте настання новорічних свят, спробуйте дати волю фантазії і своїми руками зробити з найпростіших свічок чудові новорічні прикраси. Ось побачите: процес творчості напевно затягне вас, а настрій в результаті стане святковим.

Люди завжди цінували свічки як символ домашнього затишку і душевного спокою. Але головне їх достоїнство найкраще описала відомий прозаїк Ст. Токарєва:

Свічки — це не данина моді. Електрична лампочка світить всім, а свічка — тільки тобі.

Свічки в банках

Класичний і, мабуть, самий безпрограшний варіант — свічки в банках.

Все, що потрібно від вас — це, по-перше, заздалегідь обзавестися самими простими білими столовими свічками, а по-друге — бути щасливим власником декількох невеликих непотрібних банок.

Ви завжди можете прикрасити ці баночки так, як захочете. Можна використовувати будь-які підручні матеріали, а можна принести додому кілька ялинових гілок і шишок або навіть кору дерева, щоб прикрасити свої свічки.

Для прикраси посудини, в якому буде знаходиться свічка, також відмінно підійде яскрава пряжа або проста мотузка — все залежить від вашого задуму.

Можна вибрати для прикраси товсті, лаконічні мотузки.

А можна, навпаки, підкреслити тендітність новорічних чудес, створивши з мережива і непотрібних намистин ось такі чудові свічки.

Якщо у вас вдома є ще і золотиста фарба, можна спробувати спорудити подібні різдвяні свічники.

Один з найсимпатичніших новорічних варіантів прикраси свічки — баночка, обмотана товстої декоративної полотняної стрічкою і ошатною пряжею. Можете прикрасити такий підсвічник паличками кориці (до речі, ще один варіант — обклеїти всю баночку такими коричными паличками, як показано на головній картинці).

Свічки у воді

Вам знову знадобиться яка-небудь красива ємність і свічки-таблетки, які потрібно буде пустити у вільне плавання. На дно посудини можна покласти красиві намистини або камінчики, а у воду додати листочки, ялинові гілки, ягоди або сухі квіти.

Фруктові свічки

ні-Ні, мова йде не про ароматизованих свічках, а про самих справжніх фруктових — яблучних або апельсинових.

Тільки уявіть, як чудово вони будуть виглядати на святковому столі.

Свічки у пляшках

Під довгі і вузькі свічки найкраще пристосувати пляшки: вони виглядають ефектно, вишукано, а головне — дають правильне освітлення.

до Речі, якщо у вас вдома є красиві пляшки з-під вина, то напевно знайдуться і пробки! Ось ще одна неймовірно стильна і цікава ідея на винну тематику.

Свічки в келихах

Дуже ошатно, урочисто і святково будуть виглядати свічки в келихах, при цьому можна вибрати варіант, який вам до смаку.

Можна перевернути келих, помістивши під нього якусь прикрасу, і поставити свічку поверх нього.

А можна поставити свічку прямо в келих.

Свічки в кавових зернах

Елегантним прикрасою вашого столу стануть свічки, поставлені прямо в ємність з кавовими зернами.

Свічки в серветках

Симпатичний варіант на швидку руку: в будь-яку посудину без ручки покладіть свічку, оберніть його красивою серветкою і обмотайте мотузкою або красивою стрічкою.