Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Харчування на борту літака: чим годували пасажирів 50 років тому

Харчування на борту літака: чим годували пасажирів 50 років тому

Пропонуємо вам здійснити невеличкий екскурс в історію і подивитися, що їли пасажири на борту авіалайнера півстоліття тому. Повірте, ви будете дуже здивовані.
Не так давно норвезька авіакомпанія представила світу історичні фотографії, демонструють пасажирів на борту своїх літаків з 1960 по 1980 рік. На них простежується не тільки еволюція технічного оснащення салону, але і зміни в якості сервісу.

Безумовно, зараз ніхто не хоче переплачувати за квиток, і багато вибирають бюджетних авіаперевізників, які економлять буквально на всьому, в тому числі і на їжі. Але навіть у відомих авіакомпаніях в салоні першого класу більше не подають страви за всіма правилами високої кухні, як це було півстоліття тому.
Фарфорова посуд, справжні келихи замість пластикових стаканчиків, срібні столові прилади – сервіс на борту був гідний найкращих ресторанів.
Як вам така підбірка страв? Якщо ви скажете, що дуже нагадує сучасне меню в першому класі, поспішаємо вас завірити, що це не попередньо заморожені і розігріті на борту страви, а щойно приготовані кухарем.
Зверніть увагу на вибір закусок і необмежену кількість свіжих фруктів. Ковбаси нарізали прямо на борту.
Бажаєте скуштувати делікатесів? Немає проблем. Пасажири норвезьких авіаліній 50 років тому отримували все найкраще.
Їжа і обслуговування в економ-класі були трохи скромніше, але тим не менш меню відрізнялося достатньою різноманітністю.
Справжній шведський стіл прямо на борту був звичайним явищем і не дивував пасажирів.