Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » П'ять корисних порад, як зберігати потрібні речі на кухні

П'ять корисних порад, як зберігати потрібні речі на кухні

Всі ми знаємо, як швидко і легко виникає безлад, особливо на невеликій кухні. Скористайтеся нашими порадами, щоб потрібні речі завжди були під рукою, але не створювали відчуття хауса.
На кухні ми зазвичай зберігаємо не тільки продуктові запаси, але і посуд, техніку, допомагає в приготуванні улюблених страв, а також ще безліч необхідних дрібниць, якими ми не користуємося постійно, але і не можемо з ними розлучитися. Все це часто викликає відчуття безладу, особливо якщо ваша кухня не відрізняється великими розмірами.

Саме тому, ми підготували для вас кілька корисних порад, які не тільки допоможуть заощадити місце на кухні, але і зручно розмістити все, що може вам знадобитися в процесі готування.
1. Спеції і прянощі

Якщо ви звикли зберігати спеції в пакетиках, в яких вони продаються, то, швидше за все, в момент готування ви не можете знайти потрібний пакетик, мокрими руками перебираєте всі прянощі, половину просипаючи на кухонний стіл. Знайома ситуація?

Щоб такого не відбувалося, просто зберігайте їх в скляних баночках, які, до того ж, дуже зручно ставити на спеціальну підставку, що займає зовсім небагато місця на столі. Іншим важливим плюсом є те, що всі баночки підписані і ви вже не переплутаєте коріандр сушений з базиліком.
2. Сипучі продукти

Всі крупи, а також макаронні вироби займають на кухонній полиці досить багато місця, враховуючи те, що зберігаючи їх в заводській упаковці, ви позбавляєте себе можливості економити місце, ставлячи один пакет на інший. Адже ризик того, що вся ця тендітна конструкція впаде вам на голову при черговому відкритті шафки занадто великий.

Не варто більше мучитися, вибираючи між зручністю і економією місця. Досить просто зберігати всі сипучі продукти в скляних ємностях. Так ви легко будете бачити продукти, ставлячи при цьому одну банку на іншу. Ще один відмінний варіант – це приклеїти кришки до нижньої поверхні кухонних шаф, прикручуючи саму банку до кришці. Таке рішення прикрасить вашу кухню, створивши особливу затишну атмосферу.
3. Кухонні начиння

Нехай і різні рейлінги на кухні – зовсім не нова ідея, але про неї часто забувають. А адже як зручно просто прикрутити кілька таких перекладин або в зоні "фартуха", або на краї стільниці та розмістити на видному місці невеликі каструлі, сковорідки і кухонні аксесуари.

Більше оригінальним рішенням буде штекерна панель, особливо якщо у вас кухня виконана в сучасному мінімалістичному стилі. А ось для ножів і інших металевих предметів можна використовувати декоровану магнітну рейку.
4. Кришки від каструль

Погодьтеся, що зберігати каструлі одну в інший дуже зручно, а ось кришки тільки заважають. Доводиться або розподіляти їх по полицях, звідки вони так і норовлять впасти, виділяти окремий ящик, неефективно використовуючи кухонний простір.

Вирішити цю проблему можна за допомогою невеликого рейлінга або гачків, прикріплених на внутрішню поверхню дверцята кухонної шафи. Більш креативне рішення для компактного зберігання кришок – це підставки для журналом, які можна прикрутити прямо всередині шафки з каструлями. Так у вас все буде одному місце.
5. Обробні дошки

Для зберігання обробних дощок, як і для кришок від каструль, відмінно підійдуть дверцята ваших кухонних шаф, де дошки будуть заховані від сторонніх очей. Вони також можуть стати черговим елементів кухонного декору, якщо повісити дошки на рейлінг або красиві гачки, прикручені до бічних поверхонь вашого гарнітура.