Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Що не потрібно зберігати в холодильнику

Що не потрібно зберігати в холодильнику

Іноді дуже корисно зробити прибирання у своєму холодильнику і розставити всі продукти компактно. А деякі і зовсім перекласти в кухонні шафи.
Іноді дуже корисно зробити убтрку у своєму холодильнику і розставити всі продукти компактно. А деякі і зовсім перекласти в кухонні шафи. Адже далеко не всі продукти мають потребу в тому, щоб їх зберігали в холодильнику.

Якщо ви намагаєтеся прибрати в холодильник все, що погано лежить, то ця стаття для вас. Ми склали повний список з 25 продуктів, які зовсім не потребують, щоб ви зберігали в холодильнику. Ніколи не буде зайвим повторити!
1. Картопля

При дуже низьких температурах крохмаль, який міститься в картоплі, починає перетворюватися в цукор. В результаті картопля починає пахнути гниллю і вогкістю. Зберігайте картоплю в паперовому пакеті в темному прохолодному ящику. Те ж саме стосується і до батату.

2. Помідори

коли помідори довго лежать в холодильнику, вони втрачають свій істинний апетитний аромат. А ще стають занадто м'якими.

3. Ріпчасту цибулю

Цибулю слід зберігати тим же способом, що і картопля. Паперовий пакет і темне прохолодне місце — ідеальний варіант. У холодильнику цибуля стає занадто м'яким і просочує своїм запахом інші продукти.

4. Болгарський перець

Болгарський перець, якщо ви збираєтеся використати його в кілька найближчих днів, можна зберігати в паперовому пакеті в темному прохолодному місці. Туди ж кладіть перець чилі.

5. Гарбуз

Гарбуз краще зберігається при кімнатній температурі. Тому навіть не думайте відправляти її в холодильник.
6. Яблука

Яблука втрачають свій солодкий аромат, коли довго в холодильнику. Якщо хочеться похрумтіти, залиште яблуко в холодильнику за півгодини до їжі.

7. Часник

Якщо зберігати часник у паперовому пакеті в темному прохолодному місці, то його аромат протримається кілька тижнів.

8. Авокадо

Якщо ви розрізали авокадо, то постарайтеся з'їсти весь фрукт за раз. В процесі зберігання половинки втрачають свій аромат і смак.

9. Цитрусові

Цитрусові також не дуже-то потребують холодильнику. Зберігайте їх при кімнатній температурі, але не занадто близько один до одного, щоб плоди не пліснявіли.

10. Банани

Банани можна зберігати при кімнатній температурі, якщо ви збираєтеся розправитися з ними швидко. Коли вони почнуть темніти, приготуйте з них банановий хліб.
11. Ягоди

Ягоди в принципі мають не дуже тривалий термін зберігання. Тому не відправляйте їх у холодильник. Краще з'їсти їх відразу після покупки.

12. Диня

В холодильнику диня стає рихлою. Тому не тримайте її там. Чим швидше ви її з'їсте, тим краще. Вже розрізану диню, звичайно, потрібно помістити в холодильник.

13. Фрукти з кісточкою

Фрукти з кісточкою не потребують холодильнику. Вони дозрівають при кімнатній температурі. Бажано їсти їх відразу.

14. Хліб

В холодильнику хліб черствіє швидше. Якщо ви хочете, щоб скибочки залишалися свіжими довше, то купіть хлібницю.

15. Трави

Купили трави? Чим швидше ви їх використовуєте, тим краще. Холодильник — це не кращий варіант. Помістіть зелень в склянку з водою. Тоді вона залишиться соковитою.
16. Мед

Щоб мед залишався смачним, ароматним і тягучим, зберігайте його при кімнатній температурі. А також захищати від прямих сонячних променів.

17. Рослинні олії

Масла краще зберігати при кімнатній температурі, але в темному місці. Холодильник — це не найкраще місце для них.

18. Кетчуп

Навіть відкритий кетчуп успішно можна зберігати при кімнатній температурі. Інша справа, якщо вам потрібен саме холодний соус, але це справа смаку.

19. Джем

Джем і варення також зберігаються при кімнатній температурі. Виділіть для них місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені.

20. Спеції

Спеції зберігайте в спеціальних ємностях у кухонних шафках. Це зручно. Низькі температури їм абсолютно не потрібні.
21. Кави

Кави також не потребує холодильнику. Зберігайте його в кухонному ящику. Там він прекрасно збереже свій аромат і смак.

22. Горіхи і сухофрукти

Горішки і сухофрукти також будуть чудово себе почувати при кімнатній температурі. Виберіть темне прохолодне місце і зберігайте їх там.

23. Кленовий сироп

Кленовий сироп відноситься до категорії продуктів, яким добре при кімнатній температурі. У холодильнику він почне кристалізуватися.

24. Консервований тунець

Консервований тунець, якщо ви ще не відкрили банку, також можна зберігати при кімнатній температурі. Це навіть краще.

25. Соєвий соус

Соєвий соус залишиться смачним навіть при кімнатній температурі. Виберете темне місце в кухонному шафці і зберігайте його там.