Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Про що думають дівчата, які не вміють готувати

Про що думають дівчата, які не вміють готувати

Деякими здатність віртуозно готувати дана від народження. А ті, кому це вміння дається насилу, впізнають себе в новому огляді.
Звідусіль нам кричать, що справжня жінка повинна бути справжньою господинею. В це досить ємне поняття входить і вміння смачно готувати. Не будемо заперечувати, що це дуже важлива і корисна якість, особливо якщо вам є кого годувати.

Проте жінки, яким з великим трудом вдається приготувати омлет, в такому суспільстві справжніх господинь вважаються ізгоями. Вони ж не розуміють всі ці хитрощі, а в їх арсеналі лише один кулінарний лайфхак — телефон доставки їжі додому.

Ми вважаємо, що навчитися готувати можна абсолютно в будь-якому віці, було б бажання. І вирішили підтримати недосвідчених господинь забавним оглядом. Ось 10 думок, які напевно відвідували кожну дівчину, не вміє готувати.
1. Мікрохвильовка — це моя найкраща подруга

В домі кожної дівчини, яка не вміє готувати, є мікрохвильовка. Без неї нікуди. Серйозно! По-перше, можна в будь-який момент розігріти їжу, яку наготувала на тиждень вперед передбачлива мама. По-друге, принесений із забігайлівки фастфуд теж слід відправляти туди ж. Через кілька хвилин гаряча вечеря на столі. Слухайте, а навіщо взагалі готувати?

2. День, коли я навчилася варити яйця, я не забуду ніколи

Може бути, для вас це і є примітивним дією, яке ви освоїли ще в школі. А ось для дівчат, які далекі від світу кулінарії, навчитися варити яйця — це реальне досягнення. За це можна себе і віддячити. Наприклад, черговий парою туфель або новеньким манікюром.
3. Скільки днів поспіль прийнятно замовляти доставку їжі?

Це питання в якийсь певний момент відвідує кожну дівчину. Не будеш же кожен день напрошуватися в гості до друзів і відвідувати маму, щоб ситно повечеряти. Доводиться якось викручуватися. І коли доставка їжі додому гордо іменує вас "постійним клієнтом", з'являються суперечливі почуття. Начебто і приємно, але якось трохи сумно.

4. Щоб приготувати лазанью, потрібно продати душу дияволу

Так думає кожна дівчина, яка вміє хіба що варити яйця. Якщо ви вмієте готувати лазанью, то вам потрібно поклонятися як кулінарного божеству. Ви ж, напевно, звернулися до невідомих сил, щоб освоїти цю не піддається розумінню техніку приготування їжі. Адже Правда?
5. Духовку можна сміливо використовувати для зберігання чого-небудь

принаймні, так робить ще одна дівчина, яка не вміє готувати. Улюблена жінками різного віку Керрі Бредшоу, героїня знаменитого серіалу "Секс у великому місті", наприклад, зберігала в духовці туфлі. Варіантів насправді багато. Можна там і гроші приховати, адже все одно духовка не використовується.

6. Може зробити сайт доставки їжі домашньою сторінкою?

Як ми вже зрозуміли, без доставки їжі додому ні одна дівчина, яка не вміє готувати, прожити не може. І думка зробити їх сайт основною сторінкою відвідує всіх без винятку. Зручно адже: прийшов додому і відразу забезпечив себе вечерею. Мабуть, сайт доставки навіть важливіше відвідати, ніж соціальні мережі.
7. не Можна говорити мамі, що пластівці — це мій сніданок, обід і вечеря

Дівчата, які не вміють готувати, дуже люблять готові сніданки. Тільки у них вони відмінно йдуть не тільки на сніданок, а також на обід та вечерю. А що? Залив молоком і від голоду не залишилося і сліду.

8. З ким би піти на вечерю в понеділок?

А ще у вівторок, середу, четвер, п'ятницю і далі за списком. Постійно є в самоті швидко набридає. А з одним ділити обід або вечерю набагато приємніше.
9. А це погано, що всі кур'єри, які доставляють їжу, знають мене по імені?

Коли кур'єри, які доставляють їжу, привітно посміхаються вам і називають по імені, навіть зустрічаючи вас у громадському місці, то це дійсно вражає. Правда, не відразу зрозуміло, як все-таки до цього ставитися.

10. Кожен шеф-кухар — це супергерой

Так, це так. Абсолютно будь-шеф-кухар — це супергерой, який володіє унікальною силою. Сушимэн, жінка-паста, людина-мафін... Список можна продовжувати нескінченно, але повірити, що можна навчитися так віртуозно готувати, просто неможливо.