Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » П'ять веселих алкогольних ігор для вихідних

П'ять веселих алкогольних ігор для вихідних


Сучасний ритм життя диктує нам свої правила. Часу на все катастрофічно не вистачає, а встигати хочеться саме все. Проте як би важко не було будувати і планувати свій графік, завжди знаходите час на ваших улюблених друзів.

Зібравшись великою компанією, думаєте, чим же цікавим зайнятися? Спробуйте пограти в алкогольні гри. Це весело, забавно і цікаво. Ваші друзі можуть відкритися вам зовсім з іншого боку, а стосунки з малознайомими людьми відразу стануть набагато тепліше, завдяки злагодженій роботі та здорової конкуренції в алкогольних битвах.

Пропонуємо пограти в 5 найкращих і веселих алкогольних ігор, які допоможуть вам дізнатися багато нового і цікавого про старих приятелів і знайомих.


1. Міст

У цій грі можна брати участь, навіть якщо вас лише двоє. Алгоритм дій дуже простий. Необхідно лише заздалегідь покласти колоду карт. Розкладіть 10 карт в ряд сорочкою догори. Тепер справа за малим! Якщо на карті стоїть номер, то може вважатися, що учаснику пощастило і він передає свій хід іншій людині. Якщо ж випали більш старші "товариші" — валет, дама, король, туз — доведеться пити.
По суті гра закінчується, коли всі карти будуть перевернуті.


2. Вгадай мелодію

Жодна вечірка не обходиться без запальної і веселої музики. Можна і потрібно скористатися моментом і перетворити улюблені композиції в забавну гру. Для цього вам знадобиться пристрій, який може відтворювати музику. Кількість учасників не обмежена.

Призначте одного гостя діджеєм. Нехай він крутить улюблені треки. До речі, в якості програвача можна використати звичайний телефон. Інші присутні в порядку черги намагаються вгадати назву пісні. Якщо комусь з учасників це вдається, то штрафну чарку п'є діджей, якщо ні — сам учасник. Гру можна назвати відбулася, коли діджей перестане потрапляти пальцем по клавіатурі!


3. Орел або решка

Ця гра відмінно підходить для великої компанії. Вам знадобиться монета і порожній стакан. Що ми будемо з цим усім робити? Правильно: підкидати монету, намагаючись догодити в склянку. Спершу посадіть своїх гостей в коло. У центрі поставте порожній стакан.

Увага! Зараз почнеться найцікавіше. Перший гравець бере в руки монету, а гість, що сидів праворуч від нього, підливає алкоголь у склянку і вибирає, орел або решка. Гравець кидає монету. Якщо імпровізований бармен виграв, то він забирає собі монету, а розливати алкоголь починає гравець праворуч від нього. Якщо ж програв, спустошує склянку до дна, і черга зберігається.


4. Стаканчики

Вам знадобиться гральний кубик, 6 одноразових стаканчиків, маркер, глечик. Переходимо до правил? Пронумеруйте маркером кожен із стаканчиків. Наповніть глечик алкоголем і чекайте. Гравці по черзі кидають кубик. Кожен учасник гри наливає собі стільки алкоголю, скільки потребує душа. Найголовніше наливати алкоголь саме туди, куди треба, тобто в стаканчик під відповідним номером. Якщо в цьому стаканчику вже є алкоголь, то гравцеві слід випити його і перекинути кубик.


5. Мехікалі

У цю гру можна грати як великою компанією, так і в обмеженому складі. Заздалегідь приготуйте кухоль і 2 гральних кубика. Гравці по черзі мають струсити кубики в гуртку і запам'ятати результат так, щоб ніхто більше його не розгледів. Основною метою гри є числова перемога над супротивником. Комбінація чисел йде як двозначне число.

до Речі, ця гра називається так невипадково. "Мехікалі" — це назва комбінації, що складається з 1 і 2. Якщо результат вийшов менше, ніж у супротивника, то можна випити штрафну, або почати блефувати. Якщо блефу ніхто не вірить, то учасник п'є ще один келих.


Пам'ятайте, що надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.