Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Життєвий напій: що пити для здоров'я


Якщо подивитися на кількість напоїв, які сьогодні можна купити на прилавках магазинів, можна з глузду з'їхати від просторості вибору. Соки, смузі, газованої води, ароматизированная вода, енергетики — асортимент і справді великий. Але на ділі з'ясовується, що кількість ніяк не дорівнює якості, і по-справжньому корисних продуктів не так-то багато. До всього іншого, найчастіше ми зовсім не володіємо інформацією, що взагалі п'ємо.

На модній хвилі правильного харчування та здорового способу життя конкурентна перевага виявляється на стороні тих, хто створює "живі" напої. У пошуках ідеального продукту ми натрапили на биотоник "Життя", назва якого говорить сама за себе.

За словами представників компанії, "Життя" — це не просто вичавлений сік з фруктів або мікс з модних ягід, а напій, що містить відразу 5 видів корисних бактерій: лактобактерії, біфідобактерії, кефірний грибок, лактосбраживающие дріжджі і молочнокислий стрептокок. Їх ще називають пробіотиками. Доставивши вітаміни в організм, пробіотики на деякий час залишаються в кишечнику і допомагають якісніше засвоювати корисні речовини з їжі.

Редакція Cookery познайомилася з творцем компанії Олегом Шестаковим і продегустували всі смаки "Життя". Про те, що напої дуже смачні, і говорити не доводиться. А ось про те, чим саме корисний биотоник і як він впливає на організм, розповісти, мабуть, варто.


Унікальна "Життя"

"Життя" — це пробіотик на рослинній основі. Пробіотики — це корисні бактерії, які живуть у кишечнику людини і відповідають за ферментацію їжі, тобто розщеплення того, що ми їмо, те, що ми можемо засвоїти.

"Життя" — це унікальний продукт. Нам вдалося "умовити" бактерії жити не в молочної, а в рослинній середовищі. Таким чином, принципова відмінність від кефіру та йогурту — наявність не тільки корисних бактерій, які допомагають травленню, але й вітамінів, якими багаті рослини. Ми принципово відрізняємося від лимонадів, соків, морсів, газованої води, функціональних напоїв — наші вітаміни засвоюються гарантовано і моментально, оскільки вже були отферментированы бактеріями. Ось така подвійна вигода.


Чому напій "живий"

Ми не консервуємо і не пастеризуем напій, тобто не вбиваємо. Тому бактерії залишаються живими і продовжують свій життєвий цикл всередині пляшки. І так протягом 10 днів.

Навіть смак напою змінюється протягом 10 днів терміну зберігання. Від трохи солодкого початку до трохи кислого в кінці. На пік ефективності напій виходить до кінця терміну придатності.


Корисна "Життя"

Загальна користь — пробіотики, які містяться у всіх наших напоях. Вони допомагають нам перетравлювати їжу, "дістаючи" з неї все корисне. Уявіть собі, що організм здорової людини здатний засвоїти лише 5% всього корисного з їжі.

Среднестатистичеський — менше 1%. Тобто, навіть якщо ви п'єте смузі і харчуєтеся тільки "модними" кіноа і насінням чіа, ви отримуєте мінімум користі. Пробіотики допомагають засвоювати більше. Крім цього, у кожного з биотоников нашої лінійки є своя специфічна користь.


Три смаку "Життя"

На сьогоднішній день у нас є 3 напою: "Каркаде", "Барбарис", "Сенча і естрагон". Плануємо запускати ще зимовий limited edition — обліпиху.

Наприклад, "Каркаде" — лідер за кількістю антиоксидантів, вітаміну С, каротину, органічних кислот. Чудово знімає втому, підвищує фізичну витривалість і імунітет.

Життя "Барбарис" розроблено на допомогу тим, хто стежить за фігурою. Біохімічний склад "Барбарису" стимулює вироблення ферменту ліпаза, що відповідає за розщеплення жирів і відновлює нормальний обмін речовин. До складу "Барбарису" входить хлорогенова кислота — антиоксидант, який уповільнює виділення в кров глюкози. Берберин і кислоти допомагають їжі засвоюватися, не залишаючи тяжкості в шлунку.

Життя "Сенча і естрагон" — ефективний детокс, багатий на вітаміни груп A, B, C, D та E. Після пропарювання над морськими водоростями сенча насичується йодом і корисними мікроелементами. Естрагон — джерело цінних антиоксидантів (селену, аскорбінової кислоти і вітамінів А і Е). Секретним інгредієнтом биотоника є янтарна кислота, яка ефективно розщеплює і виводить алкоголь з крові. А що входить до складу напою м'ята заспокоює, освіжає подих і знімає головний біль.


Де придбати "Життя"

Напій вже продається в деяких кафе, таких як "7 сендвічів", Grill Point, Meating, в Центрі сучасного мистецтва "Гараж", в їдальнях мережі MFC Foods. Крім того, нас можна купити в інтернеті.

Зараз ми ведемо переговори з рядом партнерів, сподіваємося з'явитися найближчим часом у великих кавових мережах, фітнес-центрах, деяких магазинах. Загалом, ми хочемо продаватися в тих місцях, які пропагують ідеї здорового харчування, і, відповідно, залучають розумних споживачів, які піклуються про те, що вони їдять і п'ють.


Життєва команда: хто робить продукт

Ми — це Олег, Андрій, Аня, Катя і Ніна. Ми з Андрієм працюємо разом давно. Близько 9 років тому ми відкрили своє рекламне агентство, називається "Тато". З тих пір займалися розробкою реклами для наших клієнтів.

Як з'явилася на світло життя? За родом служби ми багато знімали у Лос-Анджелесі і там звернули увагу на божевільне кількість абсолютно різноманітних корисних напоїв. Каліфорнія, взагалі, самий просунутий штат в плані всього корисного. Там нам і прийшла в голову ідея розробити свої функціональні напої, здатні підтримати простого городянина в його нелегкій боротьбі за місце під сонцем.

Потім познайомилися з мікробіологом Ніною, у якої вже були напрацювання по пробіотиків. Разом ми доопрацювали продукт, провели тести та дослідження, переконалися в тому, що наш напій працює і почали його здійснювати. Спробуйте, воно того варте!