Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Вісім дрібниць, зроблених з винних пробок: друге життя речей

Вісім дрібниць, зроблених з винних пробок: друге життя речей


Замислювалися ви, скільки всього пляшок вина випили на сьогоднішній день і скільки б у вас було винних пробок, якщо б ви їх збирали? Багато людей не просто колекціонують пробки, але і дарують їм друге життя, виготовляючи найнесподіваніші предмети.

В нашому огляді - 8 предметів ручної роботи, зроблені з винних пробок, які ви можете придбати онлайн.


Жіноче намисто

Біжутерія ручної роботи зроблена з використанням звичайних винних пробок, розділених на дві частини. Пробки покриті водонепроникним прозорою фарбою. Незалежно від виду пробки, яка попадається майстру під руку, намиста виходять дуже елегантними.

Придбати прикрасу можна за посиланням. Ціна - 25,5 долара.


Підставки для фото і записок

З допомогою пробки і невеликий товстого дроту можна зробити мініатюрні підставки. У них відмінно виглядатимуть портрети ваших близьких. Також можна кріпити невеликі записки і залишати їх на столі або біля ліжка. Крім того, такі підставки будуть чудово виглядати на масових заходах: закріпіть на них імена гостей і розкладіть на столах. Так всі будуть знати, хто де сидить.

Придбати підставки можна тут. В комплекті 16 штук. Ціна - 16,67 долара.


Міський міні-сад

Якщо немає можливості розбити свій власний сад посеред величезного міста, просто візьміть винну пробку і посадіть невелика рослина прямо в неї. Так-так, рослини висаджуються всередині пробки з використанням невеликої кількості грунту. Поливати квіти потрібно раз в 7-10 днів. Вони прикрасять холодильник як магнітів. Також можна розташувати на столі або на підвіконні.

Придбати міні-сад можна в магазині. Ціна - 8 доларів.


Вінок для дверей

Як каже автор цього вінка, він не випив стільки вина, скільки пробок йому знадобилося для створення прикраси. Вінок можна повісити на вхідні двері або прикрасити їм одну зі стін своєї квартири.

Придбати його можна на сайті. Ціна - 40 доларів.


Рамка для фотографій

Прекрасним доповненням до вашого інтер'єру можуть послужити рамки, зроблені з винних пробок. Просто і стильно, а головне, дуже оригінально.

Придбати рамки можна тут. Ціна - 18 доларів.


Підставка для келихів

Якщо ви справжній любитель вина, то вам точно знадобляться ці підставки, призначені спеціально для келихів. Зроблені вони з половинок пробок. Дуже зручні тим, що келихи не ковзають.

підставки можна Придбати в магазині. В комплекті 4 штуки. Ціна - 11,25 долара.


Шпаківня

Навіщо викидати пробки, якщо можна зробити корисну справу? Мало того що птахам буде приємно, так і діти в захваті будуть спостерігати за жителями такого шпаківні.

Придбати товар можна в магазині. Ціна - 35 доларів.


Свічники

Цілком оригінальна ідея, як подарувати пробок друге життя. Подібні свічники можна поставити у ванній або в кімнаті. Прості у виконанні, вони тим не менш дуже стильні.

Придбати свічники можна за посиланням. Ціна - 20 доларів.