Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Американський сніданок швейцарського туриста

Американський сніданок швейцарського туриста


Ви пам'ятаєте, що їли на сніданок вчора, а позавчора? Швейцарський фотограф Стефан Шахер об'їздив всю Америку від узбережжя до узбережжя і зумів не тільки запам'ятати свої сніданки, але і тих, хто ці сніданки йому подавав.

Фотографуючи офіціанток та їжу, яку він у них замовляв, фотограф зібрав відмінну галерею, що розкриває американський колорит. Давайте подивимося разом.


Офіціантка на ім'я Керол з ресторану Rock&Roll Diner, що знаходиться в містечку Ошеано, штат Каліфорнія. Справу було 22 вересня 2004 року. Керол красувалася зі своєю фірмовою білозубою посмішкою, хвацько справляючись з чергами і незадоволеними клієнтами.


Тут Стефан вибрав чисто американський сніданок і замовив Елвіс-бургер без бекону, картоплю фрі та кока-колу на 9 доларів 55 центів.


Алекса, офіціантка з ресторанчика The Palms в Твенте-Найн-Палмз, штат Колорадо, виявилася дуже веселою і приємною. У цьому закладі Стефан снідав 24 вересня 2004 року.


Офіціантка пригостила туриста з Швейцарії сильно пережареної картоплею фрі і подвійним чизбургером. Запив він цей сніданок звичайною водою. На все про все у нього пішло 6 доларів, і це був самий дешевий американський сніданок за всю подорож.


Цю офіціантку звуть знову Керол (Стефану вже почало тоді здаватися, що це ім'я буквально створений для офіціанток). Але як сильно ця Керол відрізняється від попередньої, фотограф зрозумів у той самий момент, коли попросив принести до страви безкоштовний соус і отримав у відповідь вельми красномовний жест.

Невеликий ресторан White Spot Cafe знаходиться в Тринідаді, штат Колорадо. Фото зроблено 1 жовтня 2004 року.


Стефан поїв вельми сумнівне тушковане буріто з яловичиною, випив чай і дієтичну колу за 7 доларів і 34 цента.


Скромна Крісті працювала в ресторані Crash Site Cafе в містечку Росвеллі, штат Нью-Мексико. Фото було зроблено 2 жовтня 2004 року.Стефан замовив у неї бургер Alien Goo, воду і чай. Пізніше він трохи здивувався рахунку - майже 10 доларів (9 доларів і 97 центів) за щось дивне, більше нагадує італійську пасту в бідному сицилійському районі, ніж бургер. Картопля фрі намагалася виправити ситуацію як могла.


У випадку з Брендою з ресторану The Pink Cadillac Diner в місті з дивною назвою Природний міст, штат Вірджинія, фотографу хотілося самому сходити і за їжею, і за рахунком, тільки щоб офіціантка не перетруждала себе. Фото від 9 жовтня 2004 року.


Тут швейцарцю подали цілком собі привабливий на вигляд лосось, шпинат, картопля фрі, суп і газовану воду. Рахунок з цього кафе порадував Стефана - він залишив тут надзвичайно ситний сніданок 11 доларів і 23 цента.


Це Деніз з ресторану All American Truck Plaza у Фрайстоне, штат Пенсільванія. Фото зроблено 12 жовтня 2004 року. Мабуть, це одна з найбільш позитивних офіціанток, яку зустрів Стефан на своєму шляху.


Тости в замовленні виявилися трохи пережарены, але мила посмішка офіціантки майже згладила цей недолік. Сніданок в Пенсільванії - стейк з яйцем і кава - обійшовся фотографу в 10 доларів і 27 центів.