Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Вісім недорогих блендерів для смузі


Смузі - ідеальний напій для літа. Прохолодний завдяки шматочках льоду, він майже цілком складається з ягід або фруктів. За бажанням можна додати в смузі сироп, сік, молоко, мед, горіхи, чай - рецептів безліч, треба тільки вибрати!

Ми часто викладаємо рецепти та ідеї різних смузі - наприклад, червоні смузі, зелені смузі.

Щоб простіше було готувати улюблені напої, ми підібрали кілька недорогих блендерів, що підходять саме для приготування смузі.


Bosch MSM 6600

Недорогий, зручний, компактний блендер зі змінною насадкою-міксером, турборежимом і режимом для колки льоду. Ідеальна пропозиція за дуже низькою ціною.

Купити можна в магазині за 1695 рублів.


Bosch MSM 6B300

Та ж марка, але блендер куди простіше. У нього тільки одна швидкість. У комплекті йде мірний стакан, ні віночка для збивання. Тобто готувати шарлотку з допомогою цього блендера не дуже зручно, а робити смузі - в самий раз.

Купити можна в магазині тут. Ціна 1070 рублів.


Philips HR 1377

У блендера є турборежим (всього п'ять швидкостей), терка. Можна різати фрукти скибочками за допомогою спеціального диска.
Є вінчик для збивання і подрібнювач.

Купити блендер можна у магазині за 3610 рублів.


Braun MQ 535 Sause

Цей блендер може перемелювати горіхи, якщо ви захочете додати їх в смузі, вміє колоти лід. У нього теж є віночок і два швидкісних режими.

Купити блендер можна тут. Ціна 2520 рублів.

Philips HR 2160

Стаціонарний блендер, не сильно відрізняється за ціною від заглибних. У нього є режим колки льоду, що важливо для приготування смузі.

Купити блендер можна в магазині. Ціна 1940 рублів.


ROLSEN RB-400P

Немає режиму колки льоду, але є спеціальна насадка для горіхів і кавомолка, а також два режими швидкостей. Для такої невеликої ціни блендер приємно виглядає і бадьоро працює.

Купити можна в магазині за ціною 1150 рублів.


Russell Hobbs 21350-56

Ідеальний блендер для смузі. Його ножі не тільки подрібнюють фрукти і ягоди, а також вільно справляються з льодом. В комплект входять дві пляшечки з кришечками, щоб брати з собою смузі на роботу або в дорогу.

Купити блендер можна в магазині. Ціна 1590 рублів.


Binatone BL-661

Простий і стильний блендер. Працює з двома режимами швидкостей, може колоти лід. Зручний і практичний у використанні.

Купити можна в магазині. Ціна 2490 рублів.