Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як харчуються мешканці різних країн світу

Як харчуються мешканці різних країн світу


Фотожурналіст Пітер Мензель і його дружина, письменниця Фейт Д Алуизио, за 30 років своєї професійної кар'єри побували у багатьох країнах світу. Вони спеціально зустрічалися з різними людьми, щоб дізнатися, що вони їдять.


Салі Абдул Фадлилли - продавець верблюдів в Каїрі (Єгипет). Перед ним все те, що він з'їдає за один день. Калорійність всієї цієї їжі 3200 ккал. Абдулу 40 років. Зріст – 172 см. Вага – 74 кг


Робіна Вайзер-Линнартц – кухар-кондитер. Фото зроблено в пекарні її сім'ї у Кельні (Німеччина). Енергетична цінність її денного раціону становить 3700 ккал. Робіна 28 років. Зріст – 160 см. Вага – 65 кг


Шаші Кант працює в колл-центрі в офісі в Бангалорі (Індія). У 23 роки при зрості 170 см він важить 55 кг. Як і тисячі інших працівників таких центрів в Індії, він живиться переважно фаст-фудом, шоколадками і каву, щоб протриматися в нічну зміну.


Терсий "Тері" Безуиденхут працює далекобійником і в момент зустрічі з Пітером Мензелем застряг на кордоні Ботсвана - Намібія з-за проблем з оформленням документів на товар, який він перевозив. Так що тимчасові труднощі визначили його денний раціон.


Оскар Хигарес – професійний матадор, який живе в Милафлорес-де-ла-Сьєрра (Іспанія). Перед ним типовий набір продуктів, який він з'їдає за один день.


Куртіс Ньюкамер – солдатів США в національному тренувальному центрі в форте Ірвін (пустеля Мохаве, Каліфорнія). Вранці і ввечері він харчується в загальній їдальні, а його обід складається з індивідуального армійського сухпайка. Куртіс терпіти не може омлет з сиру і овочів.


Конрад Толби – американський далекобійник в Эффингеме (штат Іллінойс). Він важить 117 кг, що не дивно - в дорозі він харчується в придорожніх кафе.Катерина Навас – старшокласниця. Фотограф зняв її на даху свого будинку в Каракасі (Венесуела). Енергетична цінність її денного раціону – 4000 ккал. Їй 18 років. Зріст – 170 см Вага – 71 кг


Соланж Да Сілва Коррейя – дружина фермера з яким живе в будиночку біля річки Солімойнс. Їй 49 років. Зріст – 158 див. Вага – 76 кг Сім'я розводить худобу і іноді заколює вівцю для їжі, але в основному білки в їх раціоні представлені рибою і яйцями. Також вони збирають фрукти і бразильські горіхи в своєму саду і купують рис, макарони і кукурудзяне борошно в магазині Кавианы.


Сюй Чжипэн – комп'ютерний дизайнер-фрілансер та геймер. Фото зроблено в інтернет-кафе в Шанхаї. Йому 23 роки. Зріст – 187 см. Вага – 71 кг Він практично живе у комп'ютера вдень і вночі, спить прямо тут, якщо втомився, а приймає душ раз на тиждень у квартирі одного.