Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Дізнайся, хто ти: найпростіший тест


Регулярно в Мережі з'являються різні психологічні тести, які, якщо їм вірити, розкривають всю нашу сутність.

Не так давно ми натрапили на один з таких тестів. Він дуже короткий і лаконічний, а так як в ньому їжа - основний критерій визначення людського характеру, ми не змогли не підхопити естафету і не опублікувати його на Cookery.

Давайте пройдемо цей тест разом.


Хто ви? Огірок або помідор?
(оберіть варіант відповіді)


Кавун або диня?
(оберіть варіант відповіді)


А тепер, виходячи з ваших відповідей, читаємо результати і пишемо в коментарях, хто є хто!

Помідор і диня

Ви спокійний і цілеспрямована людина. Ви тактовні і врівноважені. У вас дуже хороший смак. Ви любите сучасні, стильні речі.

Чоловіки ніжні і ласкаві, багато хто вважає їх навіть жіночними і слабохарактерних. Часто чоловіки такого типу визначають себе як творчих людей. Правда такі чоловіки часто відрізняються егоцентризмом. А ось жінки такого типу ніжні і дбайливі. Вони хороші дружини, вірні коханки. Вони вразливі, пристрасні і постійні.

Помідор і кавун

Ви комунікабельні, говіркі. Ви вмієте жити, активні та веселі. Ви менше за інших здатні на підлість, брехня і зрада. Не вмієте і не любите плести інтриги.

Чоловіки такого типу ліниві, люблять смачно поїсти, обожнюють хороші автомобілі і секс. Вони воліють мати усталені манери і місця роботи і проживання. Стають здобувачами не часто. Жінки такого типу люблять домашній вогнище, дуже хазяйновиті. Вони створюють затишок і комфорт.

Огірок, кавун

Ви творча особистість. Ви винахідник чи вчений.

Про чоловіків цього типу можна сказати, що "в тихому болоті чорти водяться". Їх вибуховий характер можна розпізнати не відразу. Їм у голову часто приходять ідеї, реалізація яких вимагає великої частки авантюризму і рішучості. Жінки такого типу також здатні на багато рішучі вчинки, проте бувають у своїх емоціях і безвідповідальні. Можуть перебити весь посуд в пориві гніву. Такі жінки часто приховують свої образи, але не забувають їх.

Огірок, диня

Найчастіше цю комбінацію вибирають чоловіки. Такий чоловік є серйозним і мужнім, він слабо схильний до шкідливих звичок. Легко домагається своїх цілей. Він надійний і відповідальний.

Жінки цього типу начальники хороші. Але в побуті і сімейного життя вони не найкращі: не люблять прати, мити посуд, прибирати. Зате вони можуть стати вірним другом і добрим радником.