Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

InstaFood: найкрасивіші смузі в Instagram


"Взболтанный, а не змішаний", - такою фразою завжди завершував своє замовлення Джеймс Бонд, в черговий раз віддаючи перевагу шийку мартіні з горілкою. Однак, коли справа доходить до смузі, тут треба все не раз перемішати, збовтати і ще раз перемішати.

Рецептів смузі незліченна безліч. У приготуванні цього поживного напою немає ніяких складнощів. Мабуть, це один із секретів популярності смузі.

У сьогоднішній Instagram-підбірці пропонуємо кращі фотографії смузі та фрешов.


breanna_spain

Бреанна живе в Іспанії. Це дуже сонячна та весела дівчина, і радіти кожному дня їй допомагають яскраві смузі за власними рецептами. Кожне фото – це її особисте творіння. Вона щиро сподівається, що її ідеї надихнуть передплатників на здоровий спосіб життя.


pinoy_vegan

Цей аккаунт веде молодий чоловік на ім'я Дональд. Він живе на Гаваях і робить приголомшливі по своїй красі смузі. Про корисність їх сумніватися також не доводиться.


juicing_gina

Джина – фанат натуральних продуктів. Вона відкрила для себе смузі недавно, але тепер готує напої майже кожен день. Під її фотографіями можна знайти рецепт смузі і приготувати його в домашніх умовах самому.


bettanbelen

Белен - інструктор йоги, стиліст і візуальний консультант. Вона родом з Іспанії, але два роки тому переїхала в Стокгольм. Белен любить знаходити у повсякденних речах натхнення, а здорова їжа для неї – це справжня пристрасть.


hovkonditorn

Катаріна, господиня цього Instagram-аккаунта, блогер і вегетаріанець. Вона любить експериментувати на кухні. Здорова їжа для неї - це вже стиль життя. Своїми фірмовими смузі вона любить пригощати рідних та друзів.