Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Креативний Food Art: неймовірні трансформації продуктів

Креативний Food Art: неймовірні трансформації продуктів


Food Art – популярне нині напрям в мистецтві - дає можливість поглянути на світ іншими очима і побачити щось незвичайне в звичних речах. Художники, які працюють у цьому стилі, не тільки створюють і фотографують картини з їжі, вони втілюють у життя найбільш сміливі та неординарні ідеї. До таким креативним особистостям відноситься і Сара Илленбергер (Sarah Illenberger).


Німецька художниця і дизайнер створює дивовижні картини з продуктів. Вона використовує свій досвід, фантазію і креативний підхід, поєднуючи графічний дизайн, фотографія і мистецтво. Подивіться, як їй вдалося перетворити звичайну буряк в сяючий рубін. Дивовижне перевтілення.


Так і губна помада з моркви виглядає по-справжньому.


А ще в скриньку з коштовностями дизайнер пропонує покласти цибульні сережки. Цікавий дорогоцінно-овочевий набір.


Сара родом з Мюнхена. Навчалася в Коледжі Челсі, а після його закінчення почала свою кар'єру в якості ілюстратора. Потім вона змінювала сферу діяльності. Попрацювала арт-директором, фотографом і дизайнером. Набутий досвід вона стала застосовувати в реалізації свого фуд-творчості.

Її фотографії виглядають дуже дотепно. Погодьтеся, хіба ви бачили коли-небудь дощ з кавунових насіння? Начебто просто, але в той же час оригінально.


А як вам футбольна диня?


Цей шедевр виглядає вражаюче. Тепер назва цього плоду виправдано. Дуже сміливо.


Згадайте загадку про лампочку, де йдеться тому, що висить грушу можна з'їсти. А Сара Илленбергер переконує всіх у зворотному. Цілком апетитна "лампочка".


Ананас, оформлений в стилі диско, дуже може стати в нагоді на танцювальній вечірці.


Подивіться, як звичайна кольорова капуста в руках художниці перетворюється в людський мозок.


Запальничка і перець чилі у всіх асоціюється з вогнем, то чому їх не об'єднати? Навіть дуже реалістично виглядає.


до Речі, і пензлик для фарбування теж.


Напевно, Сара в дитинстві мріяла про тому, як до неї спуститься з неба морозиво на повітряній кулі.


Проте його можна подати і у такому оригінальному оформленні.


Тим більше, такою порцією можна поділитися з друзями.


як апетитно і красиво виглядає місто-морозиво! Просто чудова подача страви до свята.


Цитруси чудово виглядають в як художніх експонатів. Наприклад, веселка з шкурок лайма, лимона, мандарина, апельсина і грейпфрута. Справжня кольоротерапія.


Зашнурованный банан – чи бачили ви таке?


Проекти Сари Илленбергер затребувані в багатьох країнах світу. Її несподівані візуальні трансформації вражають людей зі сфери бізнесу і культури. Вона співпрацює з різними художниками і фотографами. Її роботи експонувалися у виставкових залах Берліна, Токіо та Парижа.