Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » П'ять суперфудов за Дюкану, які допоможуть схуднути

П'ять суперфудов за Дюкану, які допоможуть схуднути


Чого хоче майже кожна дівчина після довгої і холодної зими? Звичайно, бути по-весняному свіжою і чарівною, а тому багатьох не покидає стійке бажання схуднути.

Сьогодні зовсім необов'язково мучити організм виснажливими дієтами. Досить включити у свій щоденний раціон кілька особливих продуктів, які допоможуть схуднути.

П'єр Дюкан

Лікар П'єр Дюка, напевно, самий відомий дієтолог сучасності. Його прізвище, яка дала назву однойменної дієті, стала синонімом процесу здорового схуднення. А дієтологом Дюка адже став абсолютно випадково.

Невролог за професією, Дюка зайнявся питаннями харчування, коли одному з його знайомих знадобилася допомога в боротьбі з ожирінням. Спеціально розроблений раціон, який за умовою пацієнта не повинен був виключати м'ясо, дав помітний результат: всього за 5 днів, харчуючись лише білкової їжею і водою, пацієнт скинув більше двох кілограм, а в наступні 3 дні - ще півтора. Це і поклало початок кар'єрі Дюка як дієтолога.


У чому полягає суть дієти Дюка? В тому, щоб не тільки схуднути, але і зберегти надалі вага в межах нормы.

Дієта Дюка – це харчування без обмежень підходів, але тільки високобілковими продуктами. При цьому з кожним днем кількість цих продуктів збільшується, і меню стає різноманітніше.

Незважаючи на те, що основу для дієти П'єр Дюкан розробив майже 30 років тому, дієтолог не стоїть на місці. З появою нових знань про корисні властивості продуктів, меню дієти вдосконалюється.

Так, Дюка включив в щоденний раціон своїх клієнтів суперфуды.

При цьому французький фахівець радить вживати їх не тільки під час дієти, але і просто так – для підняття настрою, гарного самопочуття і підзарядки. Отже, суперфуды за Дюкану, які допоможуть схуднути.


Насіння льону

Насіння льону традиційно вважаються одним з найбільш ефективних засобів очищення організму, точніше, кишечника, а останнім часом ще й схуднення. Найпростіший спосіб використання насіння льону – додавання їх у їжу – в різні салати, фруктові та овочеві страви, каші.


Агар-агар

Агар-агар отримують шляхом екстрагування з червоних і бурих водоростей, по своїй суті він є рослинним замінником желатину. Водорості, що дають агар-агар, надзвичайно багаті йодом, кальцієм, залізом і іншими цінними речовинами і мікроелементами.

Агар-агар не є джерелом калорій, оскільки не засвоюється організмом людини. Разбухающая субстанція агару не розкладається в кишечнику, так як дуже швидко проходить через нього. Дія агару має легкий проносний ефект.

Своїми якостями агар-агар зобов'язаний високому вмісту в ньому грубого волокна. Агар-агар виводить з організму токсини і шлаки, видаляє шкідливі речовини з печінки, покращує її роботу.


Какао

Нежирний какао-порошок (жирність не більше 11%) можна вживати не більше 1 чайної ложки на добу, починаючи з другої фази дієти Дюка. Какао-порошок використовується для приготування дієтичних десертів, холодних і гарячих напоїв, кремів, начинок, глазурі.


Ягоди годжі

При регулярному вживанні ягід годжі спостерігається поліпшення метаболічних процесів, що досягається за рахунок наявності в складі висушених плодів великої кількості антиоксидантів. Вони прискорюють розпад жирових клітин і забезпечують організм запасом сил та енергії, завдяки чому людина стає набагато витривалішими.


Ревінь

Ревінь - дуже низькокалорійна рослина. В його стеблах міститься всього 13 кілокалорій. Цей продукт підвищує опірність організму перед різними інфекціями і зміцнює імунітет.

Одне з головних корисних якостей ревеню – його здатність покращувати процеси травлення.