Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Шість креативних годин для кухні


Годинник - незамінна річ в будинку. А там, де відбуваються дива приготування їжі, там, де вся родина збирається вечорами на вечерю, а недільним ранком любить поїсти млинців, без них просто не обійтися. Звичайно ж, ми говоримо про кухні. У нашій добірці - кілька вдалих прикладів кухонних годин.

Сковорода

Відмінне доповнення до кухонній стіні - годинник - сковорода, які абсолютно не відрізнити від справжньої сковороди. Головне не забувати, що яєчню на ній не підсмажити.


Годинники 5 o'clock

Для любителів чаювань: годинник, у яких найголовніше час доби - п'ять годин. Розроблені компанією M & Ко і, як завжди, поєднують в собі функціональність, красу і елемент несподіванки.


Tablito е Tablita

Ці невеликі годинник, які придумав дизайнер Enrico Azzimonti, насправді ще і дошка зі спеціальним відділенням для крейди. Годинник можна повісити на стіну або на холодильник, а замість цифр намалювати все, що захочеться.Годинник Picto

Georg Christensen і Erling Andersen створили годинник Picto в 1984 році. Незвичайна деталь - у годинника немає верхнього скла. Це добре виглядає в поєднанні з фактурою стіни, будь то фарба, дерево або шпалери.

Відмінна ідея подарунка для весіль, ювілеїв, днів народжень та інших урочистих заходів. Доступні в чотирьох кольорах.


Apple Wall Clock

Годинник у формі яблука просто підірвуть кухню кольором.
Мінімалістичний дизайн з контрастними чорними цифрами і стрілками для сучасної кухні, корпус з металу.

Дизайн цих годин - справа рук фірми Diamantini & Domeniconi, яка була заснована в 1965 році і спочатку спеціалізувалася на виробництві годин класичної форми. З приходом молодих дизайнерів концепція, як можна помітити, істотно змінилася.


Годинник FreakishCLOCK

Промисловий дизайнер Sabrina Fossi вважає, що дрібні відмінності і деталі відрізняють предмети один від одного.
Такий підхід дозволяє створювати гострі та інноваційні проекти: її FreakishCLOCK - це точно незвичайні годинник.

Замість стандартного годинника зі стрілками Сабріна придумала обертається циферблат. Це дозволяє вам бачити тільки ту цифру, яка показується в прорізі диска. Є різні кольори.