Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Cake Pops - бісквітні чупа-чупси


Саке pop
- це маленьке бісквітне тістечко на паличці в шоколадній глазурі, стилізоване під льодяник.Cake Pop дослівно так і перекладається - тортик на паличці.

Цей маленький кексик рішуче увірвався на десертні тарілки днів народжень, весіль, прийомів і свят і потіснив солодких трендсеттерів останніх років - французькі макаронс і американські капкейки!


Своєї популярності cake pop зобов'язаний кондитеру з Атланти Енджі Дадлі (Angie Dudley), більш відомої, як Bakerella. Саме вона у своєму блозі вперше запропонувала використовувати що залишилися від коржів торта обрізки для створення маленьких тістечок, нагадують чупа-чупс.

Спочатку її передплатникам ідея не сподобалася. Ніхто не сприйняв її всерйоз. Але коли Енджі вперше опублікувала фотографії з красивими солодощами на поличках, читачі атакували її з проханнями поділитися рецептом.

Дівчина навіть видала книгу з рецептами та порадами cake pops. А на своєму офіційному сайті Енджі регулярно викладає покрокові рецепти з фотографіями того, як і в якій послідовності вона робить.


Нестандартний підхід щодо утилізації обрізків шоколадних тістечок, бісквітних крихт і залишків креми, помадки та шоколаду підкорив весь світ! Сайт Енджі штурмувала ціла армія шанувальників cake pops.

Трохи пізніше ажіотаж у блозі змінився куди більш серйозної хвилею інтересу - найзнаменитіша домогосподарка Америки, творець і власниця бізнес-імперії домоводства, письменник і телеведуча Марта Стюарт запросила Енджі і її cake pops на зйомки своєї передачі.

Популярність не змусила себе чекати - книга Енджі "Cake pops: підказки, поради і рецепти" стала бестселером за версією New York Times, її майстер-класи з приготування cake pops пройшли у всіх найбільших супермаркетах країни. А зоряний час палочных кексиків настав, коли вони з'явилися на американських екранах в серіалах Martha і в п'ятому сезоні Breaking Bad.

популяризації cake pops в Америці можна сміливо писати підручник з вірусного маркетингу.


Будемо чесні і справедливі - сама ідея маленьких десертів із залишків приготованих пирогів і тортів зовсім не нова. Знаменита в Росії "картопля" фактично прабатько cake pops. Але Енджі придумала головне - паличку від льодяника, гарний декор, свіжу ідею, яка перетворила безпородний десерт у витончену штучку, тістечко-егоїст - особисте ласощі для одного.

Cake pops елементарні у приготуванні і легко змінюють зовнішній вигляд - від простих варіантів до найнеймовірніших. В сервіровці кейк попс теж багатоликі. Можна розкласти десерт паличками вгору чи вниз, щоб їх було зручно брати гостям. А самі палички прикрасити стрічками або прапорцями, тематичними написами, датою народження іменинника, імена нареченого і нареченої або гостей. Навіть просто пофарбувати в кольори вечірки!