Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Чарівництво на обід

Саманта - Молода мама з Малайзії. Турботи у неї самі звичайні, як у всіх мам: пограти, нагодувати і спати укласти. Але вона вважає, що при бажанні навіть в щоденній рутині можна знайти можливість для творчого самовираження.

Саманта прославилася тим, що готує для своїх дочок воістину казкову їжу, перетворюючи кожний прийом їжі в захоплюючий процес. Її умілий фуд-арт буквально підірвав Інтернет: 312 тисяч передплатників в Instagram і майже 200 тисяч передплатників на фото-сайтах!

Незвичайні смачні сніданки та обіди для дочок Саманта почала робити в 2008 році. На своєму сайті Саманта розповідає, як вперше зробила казковий обід:

"Я приступила до створення своїх героїв з їжі в грудні 2008 року, коли я була вагітна другою дочкою. Я почала готувати так, щоб моя старша дочка могла краще харчуватися, так як у неї був поганий апетит, і вона дуже повільно їла. Тепер дівчаток вже двоє і їм набагато веселіше. Я не професійний шеф-кухар і ніколи не була на якихось курсах по приготування їжі. Я сама звичайна мама. Я вдячна за те, що відбувається зі мною в даний момент".

Ідея Саманти не просто спрацювала, а припала до смаку мамам у всьому світі! Зараз улюблена розвага обох дочок творчої мами – це вибирати, якого ж героя їй варто зобразити до чергового обіду, а потім вислухати повчальну історію, або цікаві факти з географії, життя звірів, зірок кіно, популярних музикантів.

найпростіші доступні продукти – хліб, овочі, фрукти, рис. Тарілка, ножиці, ніж, зубочистки – це весь інструментарій художниці. Саманта впевнена, що мистецтву перетворювати їжу в поп-арт може навчитися абсолютно кожна мама!

Кулінарна чарівниця публікує поради та детальний опис робіт на сторінках Facebook і Instagram, щоб показати фанатам, як відтворити кожну дрібниця. Поради включають в себе, наприклад, використання майонезу для закріплення, або додавання томатного кетчупу в смажений рис, щоб зробити його рожевим. Приготування кожної страви займає в середньому одну годину.

Радувати свого дитини можна по-різному, але здатність перетворювати звичайні речі в веселе і надзвичайно корисне розвага - зробить вас справжньою кулінарної чарівницею в очах вашого малюка. Адже чари на обід буває не кожен день!