Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Цікаві та корисні статті і кулінарні поради » Як оформити кухню в мінімалістичному стилі: 3 головні правила

Як оформити кухню в мінімалістичному стилі: 3 головні правила


Якщо говорити про мінімалізм в дизайні, то він характеризується деякою лаконічністю, стриманістю, можливо навіть навмисною простотою.

Для кого-то, пересиченого нашими кухнями, заповненими безліччю речей і дрібниць, мінімалізм здасться якщо не ідеальним, то більш доречним та приємним.


Простота у формі

Дизайнери мінімалістичних стилів - прихильники промислових і природних матеріалів простих геометричних форм, нейтральних кольорів (чорний, сірий) і малих обсягів.

Простір найчастіше повинно бути звільнене від зайвих меблів і багатих аксесуарів. Може здатися, що реалізація цього принципу на маленькій кухні складна, але це не так.


Матеріали

Для цього стилю характерні прості природні оздоблювальні матеріали, іноді, можливо, навіть необроблені, з грубою фактурою типу цегли, бетону, дерева або штукатурки.


Меблі

Зазвичай вона корпусні і складається з плоских фасадів. Жодних об'ємних прикрас. Для обробки фасадів застосовується пластик, що імітує натуральне дерево.


На шафах і фасадах можуть бути розміщені бронзові і графітові дзеркала. Популярні стільниці з штучного каменю. Навіть м'які меблі в цьому стилі - має прості геометричні форми.