Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Чисто екологічні вечірні сукні

"Сто одежинок-всі без застібок"-це дитяча загадка про капусту перестала бути настільки алегорично, завдяки корейської дизайнерши Сунг Ень Ю. Замість тканин і хутра, вона шиє сукні з овочів і фруктів.


Сунг Ень Ю всього 24 роки, але її дизайнерські успіхи вражають людей! Європа, яку сьогодні важко чим-небудь здивувати, захоплена її колекцією "їстівних суконь", зроблених з листя капусти, бананів, екзотичних грибів, цибулі та інших овочів і фруктів.


Ці сукні є частиною довгострокового проекту "Wearable Foods", який стартував кілька років тому. Його мета - привернути увагу публіки до проблеми якості продуктів. Все більше місця в супермаркетах займають штучно створені продукти, а одяг з синтетики становить значну частину гардеробів більшості з нас.


Плаття, звичайно ж, виключно арт-кутюр і навряд чи носибельні. Хоча, згадуючи ту ж Леді Гагу, яка приголомшила публіку своєю сукнею з м'яса, в цьому світі можливо все. Може, знайдеться відважна дівчина, яка відвідає яку-небудь вечірку в сукні, скажімо, з томату або баклажанів.