Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати тісто для піци в хлібопічці?
Практично ідеальне по консистенції тісто для піци можна приготувати в хлібопічці. Часу на все про все йде сорок п'ять хвилин, плюс двадцять хвилин випічка, разом за годину з невеликим вдома можна приготувати смачну піцу.


В хлібопічці є спеціальне відерце, один за одним закладаються інгредієнти, потім виставляються показники на екрані і піч сама починає заміс.

Отже, першо наперво у відерце насипаємо половинку чайної ложки сухих дріжджів. Потім поверх дріжджів триста грамів борошна всипаємо (бажано просіяти), зверху одну чайну ложку солі з гіркою і одну чайну ложку цукру, але вже без гірки. Потім додаємо дві столові ложки рослинної олії і двісті грам води. Можна замість рослинної олії (оливкова або соняшникова) можна додавати столову ложку вершкового масла. Всі складові додані, відерце встановлюємо, включаємо кнопку СТАРТ і чекаємо сорок п'ять хвилин.

Потім приготоване тісто на змащене маслом деко перекладаємо, пальцями розтягуємо по всій поверхні. Викладаємо начинку на двадцять хвилин у духовку ставимо (температуру + 200 або + 220 виставляємо).