Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати слабкосолений горбушу?
Багато люблять рибу, хто в смаженому вигляді, хто в солоному, а хтось і в сушеному. Рибу для цього беруть різну морську і річкову. Звичайно ж, морська риба більш приваблива, оскільки вона малокостистая. Дуже смачна червона риба. Для більшості господинь більш доступною вважається горбуша. Але на смак багатьох вона сухувата. Як же приготувати з неї смачну слабкосолений рибу, яка за смаком нагадувала б сьомгу? Саме цей рецепт допоможе приготувати смачну рибу.


Інгредієнти:

Філе горбуші, сіль, вода, масло рослинне без запаху.

Процес приготування:

Найкраще взяти рибу глибокої заморозки, до кінця філе можна не розморожувати, оскільки так буде зручніше нарізати його. Рекомендується порізати філе риби на невеликого розміру шматочки, практично на один укус.

Після цього приготувати соляний розчин, він повинен бути міцним, так щоб опущений в нього очищену картоплю сплив. Приблизно 5 столових ложок на один літр води.

Потім опустити шматочки риби в цей розчин і витримати хвилин десять. Однак якщо ви забудете про рибу, і вона у вас пролежить навіть добу, то гірше від цього не стане. Тримати на холоді.

Після цього рибу дістати і промити, обсушити. Потім перекласти у форму і залити рослинним маслом. Прибрати на холод на хвилин сорок. Все, риба готова.