Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Де можна безкоштовно поїсти?
Безкоштовно? А хіба таке буває? Виявляється, так! Звичайно, розраховувати на хліб з чорною ікрою нам навряд чи доводиться. А ось скромно перекусити, що називається «на халяву», цілком імовірно. Є такі місця, ми там бували, і вирішили Вам розповісти.


1) Всі ми любимо, коли нас пригощають випивкою або просто хорошим обідом. Звичайно, зловживати щедрістю близьких друзів не варто - так і до сварки рукою подати. Призначте зустріч малознайомій людині в кафе або іншому пристойному закладі, обговоріть майбутні справи, проблеми та способи їх вирішення. Після скромно віддалитися, пообіцявши наступного разу перекусити за власний рахунок. Метод, звичайно, ексцентричний, але ж голод не тітка! Є і більш екзотичний спосіб: увірватися на якийсь бенкет, назвавшись позаштатним журналістом. Обов'язково візьміть одного-оператора з камерою і блокнотик (для годиться).

2) Як правило, на продуктових ринках жалісливі продавці обов'язково дають спробувати на смак сир, сметанку, сир. Скаржтеся на пересіл, дивний смак і приступайте до наступного продавцеві. Буквально за годину можна наїстися до відвалу;

3) У період передвиборної кампанії ймовірність чим-небудь поживитися особливо висока. Особливо, якщо кандидат - директор м'ясокомбінату або хлібозаводу.

4) Якщо Ви живете у великому місті, постарайтеся частіше бувати в супермаркетах. Як правило, великі магазини регулярно влаштовують які-небудь споживчі акції. А Ви, як дегустатор-професіонал, можете стати їх безпосереднім учасником.