Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як зробити прикраси з карамелі?
Прикраси з карамелі можуть простий тортик або морожене перетворити на витвір мистецтва і створити кожній господині славу справжньої майстрині. Незважаючи на те, що виглядають вони дуже химерно для виготовлення таких прикрас не потрібно якихось спеціальних знань і умінь. Навчитися готувати карамель і прикрашати нею солодкі страви зовсім нескладно.

Отже, на суху сковороду висипаємо близько 100 грам цукру, додаємо ложку води і половину ложки лимонного соку. Протягом п'яти хвилин підігріваємо цукор на маленькому вогні і не забуваємо постійно помішувати. Коли цукор розтане і придбає золотавий відтінок настає пора знімати пробу з карамелі. Для цього беремо вилку, опускаємо її в розігрітий цукор і потихеньку виймаємо її. Якщо за виделкою тягнуться тоненькі смужки, карамель готова.
За допомогою ложки виливаємо отриману карамель створюючи різні фігурки, на пергаментний папір або бляху, змащену горілкою або спиртом. Після того, коли карамель охолоне її слід акуратно підчепити гострим ножем, щоб фігурка не розпалася і прикрасити нею солодке блюдо.