Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати марципанову масу?
При наявності великого бажання і невеликих тимчасових витратах красиві і оригінальні фігурки можна отримати з марципана, які відмінно підходять для прикраси тортів. Господині часто задаються питанням, а як же зробити марципанову масу для ліплення і чи можна її взагалі зробити в домашніх умовах.


Виявляється, що можна і навіть потрібно. Марципанова маса тим хороша, що її можна зробити заздалегідь, потім покласти в пакет або контейнер, які повинні бути щільно закриті і поставити в холодильник. А вже безпосередньо перед ліпленням треба марципанову масу викласти і потримати в умовах кімнатної температури деякий час. Марципан можна легко фарбувати.

Отже, для приготування необхідно:

Мигдаль подрібнений - два з половиною склянки;
Пудра цукрова - половина склянки;
Сік лимона - 1 чайна ложка;
збиті Яйця курячі.

Хід приготування:

Спочатку треба всипати дуже добре подрібнений мигдаль, додати цукрову пудру і сік лимона. Кількість яєць треба брати таку, щоб утворилося пружне і м'яке тісто. Їх спочатку треба збити, а потім перелити до мигдальною масою і замісити тісто зване марципановым. З тіста скачати кулю, потім треба вимішувати марципан весь час підсипаючи цукрову пудру. Тісто має бути однорідного вигляду. При замісі тіста можна розділити на невеликі частини і в кожну додати барвник, таким чином виходить марципанова суміш різних кольорів, з якої потім можна ліпити різні фігурки.