Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які прикраси можна приготувати з марципанової маси?
Створення фігурок або прикраси з марципанової маси дуже захоплююче заняття. Тут можна проявити всю свою фантазію і винахідливість.

Отже, у нас вже приготовлена марципанова маса, і ми приступаємо до мук творчості.

Наприклад:

Як же можна зробити «листочки»?

Перш за все, треба розкачати зелену марципанову масу в пласт, товщина якого повинна бути приблизно 0,4 - 0,5 сантиметрів. Розкочувати краще буде на вощеному папері. Потім спеціальними формами для канапе або печива сформувати «листочки». Потім за допомогою дерев'яної шпажки нанести на «аркушах» прожилки.

Як же можна зробити «яблуко»?

Тут нам знадобиться вже червоного кольору марципанова маса, яку треба поділити на невеликі шматочки за розміром з чайну ложку. Потім треба зліпити з цієї маси кульки, трохи його приплюснувши, тобто надати форму яблука. Замість плодоніжки можна вставити маленьку дерев'яну шпажку. Вже готові «яблучка» можна покрити глазур'ю.

Як же можна зробити «суниці»?

Для цього треба з марципанової маси зробити невеликі конусоподібні форми у вигляді землянички. Потім за допомогою зубочистки зробити на формочки точки, як на суниці. Потім потрібно великий цукор забарвити в червоний колір і вже в ньому обваляти «суниці». Після цього покласти на картон і дати обсохнути. До «суниці» можна прикріпити за «листочку».

Як же можна зробити «банани»?

Для цього потрібна марципанова маса жовтого кольору. Скачати з неї невеликі «бананчики», які скласти в гроно. В кінчики у «банана» можна вставити гвоздичку. Потім «банани» можна підфарбувати кількома штрихами з допомогою глазурі в зеленуватий або коричневий вид, щоб надати їм більшу натуральність.