Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно змішувати коктейль у шейкері?
Для змішування коктейлів існує кілька способів. Розглянемо детальніше один з них - змішування коктейлів в шейкері.

Щоб змішувати компоненти для коктейлів в шейкері, потрібно розуміти, що процес буде відбуватися вручну. Для початку скляна частина пристосування наповнюється на три чверті льодом, після чого в неї вже можна вливати залишилися за рецептурою інгредієнти. Починати краще з тих напоїв, які подешевше, а в самому кінці вливаються вже дорогі.

Після того, як в шейкері виявиться все, що потрібно по рецептурі, вміст його скляної частини переливають в металеву і інтенсивно струшують секунд п'ятнадцять, після чого частина з скла знімається, а вміст шейкера проціджують через ситечко в порційний келих.

Шейкер необхідний для змішування коктейлів тоді, коли його компоненти погано змішуються з алкогольною частиною. Наприклад, до таких погано змішуються інгредієнтів відносять вершки, соки, цукровий сироп і яєчні білки. Як правило, шейкери складаються з декількох частин - найчастіше з двох або трьох. Якщо його кришечка загубилася, то замість неї цілком можна скористатися власною долонею або підставкою для склянки - таким чином можна вирішити проблему втраченої кришечки.