Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як можна зробити шоколадні листочки?
Ось вже спекли повітряні коржі, приготували крем. Почався самий захоплюючий і зачаровує момент - це прикраса торта. Погодьтеся, перше, на що ми звертаємо увагу при покупці торта або тістечка - це, звичайно ж, його зовнішній вигляд, а вже потім починаємо цікавитися складом і кремом у торта.


Звичайно, просто і швидко купити торт в магазині, але чомусь всі завжди дуже люблять домашню випічку. І тому хочеться і домашній торт прикрасити якось по-особливому, щоб його вигляд радував око, і захотілося його спробувати. А чому б не посипати торт цукровою пудрою або полити шоколадною або білою глазур'ю, а зверху розкласти шоколадні листочки. Як же зробити ці листочки, з усіма цими прожилочками в домашніх умовах, найімовірніше знадобитися якийсь мудрований інструмент, подумаєте ви. А ось і ні.

Для приготування таких листочків треба піти в парк і поєднати корисне з приємним - подихати свіжим повітрям і зібрати свіжі щільні листочки, приміром, це може бути і клен, дуб, або листочки троянди, вишні. Потім запасіться пензликом і паперовою серветкою.

Як будемо робити?

Для початку треба промити листочки, а вже потім просушити за допомогою паперової серветки. Потім потрібно розтопити шоколад на водяній бані і вже потім, з допомогою пензлика нанести шоколад на листочки. Краще шоколад наносити на ту сторону листочків, де найбільше видно прожилки. Потім листочки розкласти на тарілочки шоколадом верх і прибрати в холодильник для повного застигання, це приблизно на три години. Після цього акуратно відокремлюємо листочки від шоколаду. Тепер шоколадні листочки у нас готові і ними можна прикрашати торт.