Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Для чого потрібна харчова фольга?
Харчова фольга повинна міститися на кожній кухні, у кожної гарної господині. Її використовують для запікання, смаження, випікання, а також для зберігання продуктів.


Запікання. Страви, приготовані у фользі - це справжня школа здорового харчування. Надзвичайний аромат, ніжність і соковитість продуктів, запечених у фользі, виходять тому, що фольга перешкоджає витіканню соку, зберігаючи при цьому вітаміни і корисні речовини. Зручно ще й те, що на одній сковороді можна одночасно готувати різні, загорнуті у фольгу продукти - рибу, м'ясо, картоплю.

Смаження. В фользі можна смажити продукти з невеликим додаванням масла або жирів, а можна і зовсім без них. Щоб продукти не пригоріли під час смаження, їх не слід щільно закривати, має залишатися простір усередині згортка.

Випічка. Щоб випічка в духовій шафі не підгоріла, її закривають зверху фольгою. Щоб освіжити черствий хліб, досить загорнути його у фольгу і поставити в духовку. Можна виготовити формочки для кексів.

Зберігання. В фользі можна зберігати продукти, такі як ковбаса, сир, вершкове масло. Вони довше залишаються свіжими за рахунок відсутності доступу повітря. Загорнута у фольгу копчена риба не стане джерелом поширення різкого запаху. Фольга тривалий час утримує тепло, це враховують господині, якщо необхідно зберегти продукти в теплому вигляді. З неї роблять кришечки і пробки для пляшок і банок.