Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Чим краще змащувати борошняні вироби перед випіканням?
Для красивого і привабливого вигляду, деякі борошняні вироби треба промазати, перед тим як ставити в піч.

Поки вироби стоять на расстойке можна розігріти піч, так як від температури в печі залежать зовнішні і смакові якості борошняного вироби. Якщо виробу добре расстоялись, то можна відправити в дуже добре розігріту піч, таким чином, утворюється скоринка і тісто припинить бродіння. Якщо виріб недостатньо расстоялось, то можна в такому випадку ставити його в не дуже нагріту піч, таким чином, процес бродіння продовжиться, і скоринка утворюватися буде довше.

Після того як вироби з тіста простояли певний час на расстойке. Необхідно після цього промазати їх. Такий прийом дозволить готового виробу придбати більш привабливий вигляд.

можна Змащувати маслом або яйцем, а також молоком з цукром.

Попередньо перед змазуванням, яйця курячі треба збити разом з жовтком і білком. Приблизно за п'ять або десять хвилин, перед тим як вироби поставити в піч для випікання. Необхідно промазати з допомогою спеціального пензлика збитим яйцем або вершковим маслом, а можна і солодким молоком (до молока додати трохи цукру і перемішати).

Замість пензлика можна скористатися гусячим пером, тільки попередньо його потрібно добре промити окропом.

Зверху можна присипати мигдалем, цукром або борошняний присипкою. Борошняну присипку готують з вершкового масла, борошна, цукру і подрібненого мигдалю. Відразу після змащення посипають горішками, борошняний присипкою або крихтою, а ось посипають цукром через п'ять хвилин після того, як змастили вироби, щоб цукор не розтанув.

Після цього виробу можна відправляти в піч.