Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Які жири використовуються для приготування кулінарних виробів?
Жири відіграють дуже велику роль в кулінарії при приготуванні різних видів тіста, а також при тепловій обробці смажених страв. Їх застосовують не тільки для приготування різноманітних кремів, але і різних соусів.


При приготуванні того чи іншого блюда треба суворо дотримуватися рецептуру і норму вкладення жирів. Імпровізувати в цьому питанні небажано, оскільки недостатня кількість жиру призводить до погіршення якості страви, разом з тим, якщо жир перекласти, то вироби виходять важкі, погано піддаються пропеканию, розпливаються і малюнки стають невиразними.

Здобне тісто готують з додаванням масла вершкового і топленого маргарину. Для деяких видів тіста можна використовувати рослинне масло.

В окремих випадках, тільки не для приготування кремів та листкового тіста допускається використання замість вершкового масла топленого масло, з розрахунку на один кілограм вершкового масла йде приблизно 840 - 860 грамів топленого масла.

Масло вершкове можна замінювати і на маргарин, який схожий з маслом вершковим та по засвоюваності, смаку, калорійності і хімічному складу. Маргарин буває молочний, вершковий і кулінарний. Також існує і шоколадний маргарин.

При смаженні для кращого аромату до рослинного масла або кулінарного жиру рекомендується додавати масло топлене. Наприклад, на один кілограм рослинної олії треба додавати 300 грамів топленого масла.

Жири зберігаються до 14 днів, при 4 - 6 градусів, у щільно закритій ємності. Якщо треба збільшити терміни зберігання жирів, то в такому разі зберігати їх треба при нульовій температурі.

При замісі сдобно-прісного або дріжджового тіста рекомендується закладати не рідке вершкове або топлене масло, а використовувати його у вигляді густої пластичної маси. При такому способі замішування аромат масла краще збережеться в готовому виробі.