Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати ряжанку з топленого молока?
Не всі люблять пряжене молоко, але для когось воно - улюблені ласощі. Топлене молоко має приємний смак і аромат, що нагадує іриску, дуже красиво за кольором, корисно і поживно, як всі молочні продукти.


Корисне і смачне пряжене молоко є традиційним російським стравою, яке споконвіку наші предки готували в печі, в глиняних горшках та глечиках. Воно довго мліло в спеку російської печі, після чого господині виймали гаряче, рум'яне, з апетитною підсмаженою скоринкою-пінкою молоко на радість своїм домочадцям. В кухнях інших країн цей продукт практично не зустрічається, як і його назва в мовах неслов'янської групи.

Сучасні господині купують топлене молоко в супермаркетах або готують його будинку в електричних і газових духовках, скороварках і навіть в термосі. На основі топленого молока можна приготувати ряжанку. Для цього готове топлене ще тепле (але не гаряче), молоко додають сметану, все перемішують і залишають при кімнатній температурі, щоб молоко загусло і перетворилося у смачну домашню ряжанку.