Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як правильно вживати самбуку?
Про самбуці чули багато хто, але не всі пробували. Спосіб вживання самбуки істотно відрізняється від простого вживання лікерів. Як же це робиться
?

Лікер «MOLINARI SAMBUCA», завоював велику популярність у всьому світі. Існує багато різноманітних способів вживання цього лікеру. Спосіб, який тут буде описано, є одним з найбільш популярних способів вживання самбуки.

В келих для коньяку (бренді глас) налити порцію самбуки, туди треба покласти три кавових зернини. Підпалити підготовлену суміш.

Коньячний келих покласти на келих олд-фешн (склянку віскі) і прокрутити кілька разів протягом приблизно тридцяти секунд, за цей час кавові зерна виділяють трохи кавового олії.
Після цієї процедури потрібно перелити самбуку в келих олд-фешн і прикрити зверху перевернутим коньячним келихом, щоб припинити доступ кисню і погасити полум'я. Потім коньячний келих знімають і ставлять також вгору будинок на серветку. Отриману самбуку випивають залпом, а потім виявляють кавові зернятка. Щоб досягти максимального ефекту, коньячний келих перевертають разом з серветкою, а після, пробивши її соломинкою, вдихають залишилися в келиху пари.