Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як у кулінарії використовується Вакаме?
Вакаме прийнято називати темно-зелені водорості, які за кольором дуже близькі до бурим. Вакаме - це морські водорості Undaria pinnatifida. Побачити їх можна у узбережжя Тихого океану Кореї, Японії, Китаю і з цієї причини, мабуть, вакаме є досить поширеним продуктом саме для мешканців цих країн, які використовують її у великій кількості страв.


Цікаво, що, будучи купленими в сушеному вигляді вакаме можуть збільшуватися під впливом води майже в чотири рази від свого початкового обсягу. З цієї причини перед вживанням ці водорості найкраще замочувати.

Найчастіше в кухні японців, корейців і китайців водорості вакаме можна зустріти в якості інгредієнта для різноманітних супів. Приміром, за участю вакаме готується суп з соєвого сиру «Тофу». Водорості вакаме не потребують тривалої обробці перед вживанням, на смак вони солодкуваті, з ніжним і приємним смаком. Оскільки в особливій обробці вакаме при приготуванні їжі немає необхідності, то майже у всі страви її додають безпосередньо перед завершенням приготування.

У зв'язку з такими особливостями водорості вакаме - бажаний гість на різноманітних салатах. Для початку її необхідно замочити хвилин на двадцять, після чого обсушити і видалити тверді частини листів.