Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Де в кулінарії використовуються водорості Далс?
Далс прийнято називати групу рослин, що складається з їстівних водоростей, які можна вживати в їжу. У цю групу включено кілька різновидів, так званих червоних водоростей, які ростуть здебільшого у Тихому океані і в Атлантичному океані. Найчастіше під назвою «далс» розуміють водорості різновиди Rhodymenia palmata, яка зустрічається в північних частинах Атлантичного океану.

На смак далс трохи в'яжучі, але пікантні. Вважається, що своєю назвою ці червоні водорості зобов'язані ірландського слова «duilesc». Вважається, що ще в давні часи ця водорість часто була на столі у ірландців і використовували її в якості овочів для супу. Крім супу далс чудово підходить в якості компонента в різних приправах.

Найчастіше червоні водорості далс для продажу висушуються, що дозволяє зменшити їх обсяг. Крім того, що водорості висушують, їх ще заздалегідь нарізають на тоненькі смужечки, які після покупки потрібно опустити в холодну воду хвилин на десять, щоб вони набубнявіли під впливом води. Після цих маніпуляцій водорості далс можна сміливо додавати в рагу або суп, або інші страви, що душі сподобається. У деяких випадках далс використовують у якості овочів, просто подаючи їх у маслі і обсмажуючи в якості гарніру, попередньо відваривши.