Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Що таке білий перець, чим він відрізняється від чорного і як його використовують в кулінарії?
Популярна пряність перець налічується понад півтори тисячі видів. Білий перець - це класична пряність. Білий перець є плодами того ж рослини, що й чорний перець - кучерявого чагарнику із сімейства перцевих. Вирощується в тропічних країнах.

Чорний перець являє собою незрілий плід з плодовою оболонкою. Білий перець
- це зрілий плід без плодової оболонки. Білий перець має менш гострий і пекучий смак, ніж чорний і володіє більш тонким, але сильним ароматом.

Білий перець використовують як прянощі також як чорний перець, виключаючи напої і солодкі страви. Найкраще білий перець поєднується зі стравами з відвареного м'яса.

Білий перець використовують в цілому вигляді (горошком) і молотом. Мелений перець швидко втрачає свій аромат. Тому краще всього купувати його в цілому вигляді і при необхідності розмелювати. Зберігати білий перець потрібно в сухому приміщенні, у щільно закритій тарі.

Білий перець горошком використовується при приготуванні заправних супів, при виготовленні
заливних м'ясних і рибних страв, маринадів і соусів. Кладеться білий перець в страва до початку теплової обробки.

Мелений білий перець додають у м'ясний або рибний фарш, рубане м'ясо, натирають їм м'ясні та рибні напівфабрикати до початку теплової обробки. Білий перець можна подавати до столу як приправу, в поєднанні з сіллю, гірчицею та оцтом.