Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати хліб без замісу?
Завжди приємно з'їсти хліб, приготований власними руками. Рецепт, наведений у статті, допоможе вам спекти хліб в домашніх умовах. Як же приготувати хліб без замісу?


Інгредієнти:

Борошно пшеничне - сімсот двадцять мл;
Дріжджі сухі - одна четверта частина чайної ложки;
Сіль - півтори чайної ложки;
Вода - півтори склянки.

Процес приготування:

Тісто для цього хліба необхідно замісити заздалегідь, воно повинне постояти не менше дванадцяти годин, а може і всі двадцять чотири години простояти. Для замісу тіста борошно просіваємо в миску, додаємо до неї сухі дріжджі, сіль і поступово вводимо воду. Акуратно перемішуємо тісто. Після цього його вкриваємо плівкою і залишаємо на дванадцять - двадцять чотири столу, при кімнатній температурі.

Для випічки використовуємо чавунну, або якусь іншу, придатну для випічки ємність, тільки обов'язково з кришкою. Духовку включити і нехай нагріється приблизно до двохсот тридцяти градусів.

Після цього стіл припыляем борошном і викладаємо тісто, воно повинно липнути до рук, прокатати тісто в борошні. Потім скласти його у вигляді конвертика. На яке-небудь полотенечко потрібно насипати борошно і манку і акуратно покласти тісто, потім в розігріту ємність для випічки перевалюємо тісто і присипаємо зверху борошном і манкою. Після цього каструлю закрити кришкою і відправити випікати хліб приблизно на тридцять хвилин, а потім хвилин двадцять пекти хліб без кришки. Приємного апетиту.