Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як приготувати артишоки по-єврейськи?
Єврейське артишоки являють собою класичне блюдо, дуже легко готуються, але в той же час передають витончений, вишуканий аромат і смак цього овочу. Історія цієї страви повертає нас в імперські часи, коли Римська єврейська громада налічувала близько 50000.

Артишоки по-єврейськи

Вам знадобиться:

1) 8 молодих ніжних артишоків;
2) 2-3 лимона;
3) близько 1/2 л оливкової олії;
4) мелений чорний перець, сіль за смаком.


Спосіб приготування. Очистіть артишоки від старих зовнішніх листя. Відірвіть верхівки від інших листя. Щоб артишоки не потемніли, покладіть їх у воду з лимонним соком на 10 хвилин.

Вийміть артишоки з води, просушіть їх паперовою серветкою. Розпушіть трохи бутони артишоків, щоб вони розкрилися. Поперчіть і посоліть.

Покладіть артишоки в сотейник, налийте оливкова олія (воно повинно наполовину покрити артишоки). Смажте артишоки 10 хвилин на середньому вогні, потім переверніть і смажте ще 10 хвилин. Масло не повинно бути дуже гарячим, інакше зовнішні листки можуть підгоріти. Перед закінченням смаження обережно збризніть артишоки холодною водою. Вийміть готові хрусткі артишоки з олії, покладіть на паперову серветку, щоб жир стік. Подвайте з часточками лимона і білим хлібом.

Приємного апетиту!