Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Кулінарні відповіді » Як прикрасити коктейль?
Коктейль є улюбленим напоєм на святах. Важливу роль грає не тільки його смак, але і те, як прикрашений коктейль. Прикраса коктейлю можна назвати справжнім мистецтвом, яке покликане справити враження на клієнта своїм незрівнянним виглядом. Прикрашати коктейль можна чим завгодно. Головне пам'ятати, що прикраса не повинно заважати пити коктейль.

найпростішим прикрасою для коктейлю є трубочка (соломина). Можна вибрати різні кольори, кількість і розмір трубочок. Так само для прикраси коктейлів є спеціальні прапорці, паперові парасольки, прапорці та ліхтарики.

Для прикраси коктейлів можна використовувати шпажки або зубочистки. На них насаджуються ягоди (вишня, полуниця та ін), шматочки фруктів (лимон, лайм, апельсин, банан, манго, ананас тощо) і овочів (зелені оливки). При цьому можна чергувати кольору, ефектно будуть виглядати так само листочки м'яти і шматочки різнокольорового зефіру або мармеладу.

Так само для прикраси коктейлів використовують спеції (цукор, сіль, перець, мускатний горіх, кориця, соус Табаско і пр).