Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Дайкірі»

Ніжний коктейль «Дайкірі» розслабить вас після важкого напруженого робочого дня та подарує вам прекрасний настрій. Цей легкий, кружляє і дуже ароматний напій ви можете приготувати на будь-які урочистості, вечірки або просто для ваших друзів, які завітали до вас у гості на «пару хвилин». Готуємо коктейль «Дайкірі»!

Інгредієнти для приготування коктейлю «Дайкірі»:

Для легкого сиропу:

 1. Цукор – 1 склянку (ємність склянки 250 мілілітрів)
 2. Вода чиста дистильована – 1 стакан 

Для коктейлю на 2 порції:

 1. Світлий ром будь-якої торгової марки – 120 грам
 2. Сироп легкий – 60 г
 3. Лайм – 1 штука (або концентрований сік лайма – 60 грам)
 4. Лід – скільки знадобиться

Інвентар:

 1. Бокали для мартіні – 2 штуки
 2. Морозильна камера
 3. Плита
 4. Маленький сотейник з кришкою
 5. Кухонний рушник
 6. Столова ложка
 7. Мірний стакан – 2 – 3 штуки
 8. Паперові кухонні рушники
 9. Обробна дошка
 10. Ножа
 11. Шейкер

Приготування коктейлю «Дайкірі».

Крок 1: охолоджуємо келих

келих з льодом

Перед тим як готувати коктейль охолодіть келихи. Візьміть бокали для мартіні і укладіть в них 6 – 7 кубиків льоду або можете поставити ємності на кілька хвилин в морозильну камеру.


Крок 2: готуємо легкий сироп

легкий сироп

Увімкніть плиту на середній рівень і поставте на неї маленький сотейник з потрібною кількістю чистої дистильованої води і цукру. Помішуйте масу столовою ложкою і варіть сироп до повного розчинення цукру. На цей процес у вас піде не більше 4 – 5 хвилин. Після того, як цукор розчиниться і маса закипить, зніміть сотейник з плити, допомагаючи собі кухонним рушником і накрийте його кришкою.

легкий сироп

Дайте сиропу охолонути, отлейте в мірний стакан потрібну вам кількість, а решті сироп перелийте в маленьку пляшечку, яку щільно закрийте пластмасовою або дерев'яною пробкою. Поставте пляшку в холодильник і використовуйте його в міру потреби, в такому вигляді він може зберігатися протягом 2 тижнів.


Крок 3: інгредієнти з'єднуємо

кільце лайма

Лайм промийте під проточною водою, обсушити паперовими кухонними рушниками, викладіть на обробну дошку, розріжте на 2 половинки з однієї частини лайма рукою вичавіть сік прямо в мірну склянку. Всього на 2 порції коктейлю вам треба 60 грам соку. Від другої частини лимона відріжте 2 часточки або 2 кільця, вони будуть служити прикрасою для вашого алкогольного напою.

шейкер з льодом

Заповніть шейкер наполовину кубиками льоду. З допомогою мірної склянки додайте в нього потрібну кількість легкого сиропу і світлого рому будь-якої торгової марки.


Крок 4: збиваємо і фільтруємо коктейль «Дайкірі»

коктейль дайкірі

Закрийте шейкер з кришкою, візьміть в руки і енергійно струшуйте його протягом 6 – 7 хвилин, для того, щоб измельчился лід і інгредієнти коктейлю добре перемішалися до однорідної консистенції.

коктейль дайкірі

Приберіть з келихів лід. Потім пропустіть готовий напій через фільтр для коктейлів у холодні келихи. Зробіть невеликі надрізи на кільцях лимона і прикріпіть їх на обідки келихів. Коктейль готовий, насолоджуйтеся!


Крок 5: подаємо коктейль «Дайкірі»

коктейль в келиху

Коктейль «Дайкірі» після приготування переливають в охолоджений келих і подають холодним, прикрасивши крайку келиха часточкою або кільцем лимона або лайма. Ніжний солодко-кислий ароматний напій віддає гіркотою, яка властива рому, одночасно і підбадьорить вас, і розслабить. Незамінний коктейль для свят, вечірок і для відпочинку! Смакуйте з задоволенням!

Приємного апетиту!


Поради:

− Якщо у вас немає шейкера, замість нього можна використовувати пару стаканів, один з яких повинен бути трохи менше іншого. В один стакан влийте інгредієнти, накрийте другим склянкою перший і щільно притисніть так, щоб рідина не розливалася під час збовтування.

− Для заморозки льоду використовуйте чисту дистильовану воду!

− Коктейлі, до складу яких входять кубики льоду подають у склянках «тумблер», «олд фешн», «хайбол». Якщо коктейль, приготований з подрібненим льодом або без нього, тоді такий коктейль подають в келиху з ніжкою.

– Ви можете приготувати легкий сироп коричневого цукру, він додасть напою більш глибокий аромат і насичений колір.