Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!
Кулінарні рецепти » Напої » Алкогольні коктейлі » Коктейль "Індокитайський"

Коктейль "Індокитайський"

Якщо ви король коктейлів і любите проводити час у колі веселої компанії, саме час пригостити друзів Коктейлем «Індокитайський»! Такий напій найкраще подавати в холодні зимові вечори або на Новорічні свята. Рецепт приготування Коктейлю дуже простий і займе у вас всього-на-всього 5 хвилин.

Інгредієнти для приготування Коктейлю «Індокитайський»:

  1. Сироп Гренадін – 2 столові ложки
  2. Горілка – 60 мл
  3. Лікер синього кольору – 60 мл

Інвентар для приготування Коктейлю «Індокитайський»:

  1. Коктейльний келих
  2. Мірний стакан
  3. Столова ложка
  4. Чайна ложка

Приготування Коктейлю «Індокитайський».

Крок 1: готуємо Коктейль "Індокитайський"

наливаємо у келих Гренадін

На дно келиха наливаємо, вимірюючи необхідну кількість столовою ложкою, сироп Гренадін.

наливаємо поверх Гренадину лікер

Потім, щоб у нас вийшов Коктейль шарами в першу чергу необхідно дотримуватися золотого правила – наливати шари від більшої до меншої щільності. Гренадін щільніше лікеру, тому у нас все вийде! Але при одній умові – необхідно скористатися чайною ложечкою. Щоб зробити наш коктейль, є два способи, як правильно наливати шари. Перший: наливаємо в чайну ложечку лікер таким чином, щоб напій не переливався через край, і потім акуратно вливаємо лікер з ложечки на перший шар буквально по краплині, ближче до стінках келиха. І другий спосіб – поміщаємо ложечку над шаром Гренадину опуклою стороною вгору і наливаємо лікер з мірної склянки тоненькою цівкою, щоб він рівномірно стікав по поверхні ложки ближче до стінках келиха. Таким же чином наливаємо поверх другого шару горілку.


Крок 2: подаємо Коктейль "Індокитайський"

Коктейль Індокитайський

Коктейль «Індокитайський» готовий! Подавати його можна з різними закусками, наприклад, оливками, маслинами, сирної і м'ясної нарізками або просто так! У будь-якому разі він дуже смачний. Але, звичайно ж, цей вид коктейлю найбільше можна віднести до «short drinks» (шот дрінкс). Пити його краще одним ковтком, саме тоді ви відчуєте, як алкоголь приємно обпікає горло і залишає ароматне післясмак.

Приємного вам апетиту!


Поради:

– Якщо ви охолодіть напій, який буде йти першим шаром – Гренадін, тоді у вас вийде з більш точною ймовірністю налити другий шар поверх першого.


– Лікер для цього напою можна вибирати по вашому смаку, головне, щоб він був синього кольору.


– Щоб налити другий шар на перший, можна замість чайної ложечки скористатися ножем з широким лезом. Для цього опускаємо інвентар в келих над першим шаром ближче до стінок склянки і акуратно ллємо по лезу напій.


– Якщо у вас є під рукою барний інвентар, тоді краще всього надіти на горлечко пляшки спеціальний дозатор. Завдяки йому алкогольні напої ллються тоненькою цівкою.