Cookery.com.ua - сайт кулінарних рецептів підкаже, що приготувати!

Коктейль «Мімоза»

В нашій країні дуже відомий салат «Мімоза», завдяки своєму ніжному смаку і доступністю інгредієнтів. Коктейль «Мімоза» популярний не так широко, тому, приготувавши його, ви можете здивувати і порадувати своїх домочадців. Це дуже простий коктейль з чудовим смаком, який складається з суміші ігристого вина і апельсинового соку. Версій його появи кілька, за однією з них коктейль «Мімоза» був придуманий лондонським барменом ще в 1921 році.

Інгредієнти для приготування коктейлю «Мімоза»:

  1. Вино ігристе сухе (шампанське) – 120 мілілітрів.
  2. Сік апельсиновий – 30 мілілітрів.
  3. Апельсин – для прикраси.

Інвентар:

  1. Ложка для коктейлів.
  2. Келих для шампанського.

Приготування коктейлю «Мімоза».

Крок 1: готуємо коктейль «Мімоза».

готуємо коктейль «Мімоза»

Келих для шампанського охолоджуємо в холодильнику протягом години. Наливаємо в келих шампанське, потім доливаємо апельсиновий сік. Перемішуємо інгредієнти коктейльної ложкою. Ножем на обробній дошці відрізаємо шматочок апельсина. Готовий коктейль «Мімоза» прикрашаємо кружечком апельсина.


Крок 2: подаємо коктейль «Мімоза».

подаємо коктейль «Мімоза».

Коктейль «Мімоза» подаємо до святкового столу або, як прийнято в європейських країнах, до пізнього сніданку.

Приємного апетиту!


Поради:

- В коктейль можна додати подрібнений лід – фраппе. Щоб його приготувати, подрібніть кубики льоду в блендері або покладіть лід в пластиковий пакетик і розбийте з допомогою кухонного молоточка.

- В коктейль «Мімоза» можна додати сироп «Гренадін». Приготувати його можна самостійно, змішавши цукровий сироп і гранатовий сік.

- Якщо замість апельсинового соку ви змішаєте з шампанським сік лимона або лайма, додати подрібнений лід, то вийде коктейль «Мімоза-супер».